Policjanci szukają podejrzanego o kradzież z włamaniem

2
2819
zdjęcie poszukiwanego: Policja Złotoryja

Mężczyzna zapewne nie spodziewał się, iż w tak młodym wieku stanie się sławny. Dziś jego wizerunek i dane osobowe zdobią czołówki gazet i portali internetowych.

 

 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi poszukują mężczyzny, za którym Sąd Rejonowy w Złotoryi wystawił list gończy.

Gerard Ozga, lat 23, ostatnio zamieszkały w Złotoryi poszukiwany jest na podstawie art. 279§1 Kodeksu karnego- kradzież z włamaniem. – wskazuje aspirant Dominika Kwakszys ze złotoryjskiej policji.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi pod numerem telefonu 47 87 44 250 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) oraz całodobowo do dyżurnego jednostki pod numerem telefonu 47 87 44 200 lub 47 87 44 201.

Funkcjonariusze wskazują, iż zapewniają anonimowość

2 KOMENTARZE

  1. Zauważyłem, że wszystkie wizerunki poszukiwanychpodawane są z komendy w zlotoryii. We Lwówku nie ujawnia się wizerunku elementu aspołecznego ? Ochronka jakaś? Czy brak przestepczosci ?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here