Policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego 40-letniego mężczyzny

3
2624

Policjanci z Wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzą działania poszukiwawcze Roberta Naumczyk, mieszkaniec Bolesławca. Mężczyzna w dniu 6 sierpnia bieżącego roku wyjechał do pracy na teren Niemiec i do tej pory nie skontaktował się z rodziną. Jeżeli ktokolwiek widział mężczyznę lub posiada informacje na temat miejsca przebywania zaginionego prosimy o kontakt pod numerem telefonu 112 lub 47 87 332 00.

 

 

Robert Naumczyk, lat 40, zam. Bolesławiec, 6 sierpnia 2022 roku wyjechał do pracy w Niemczech i do tej pory nie skontaktował się z rodzinom.

Mężczyzna charakteryzuje się tęgą budową ciała, ok. 180 cm wzrost, nos prosty, uszy przylegające, oczy koloru niebieskiego. Osoba posiada tatuaż na lewym ramieniu.

Od otrzymania zgłoszenia kryminalni intensywnie prowadzą działania, mogące ustalić okoliczności zaginięcia mężczyzna oraz jego miejsce pobytu.

Jeżeli ktokolwiek widział mężczyznę lub posiada informacje na temat miejsca jego przebywania prosimy o kontakt pod numerem tel. 112 lub 47 87 332 00.

-/st. sierż. Agnieszka Skoczypiec, KPP Bolesławiec/-

3 KOMENTARZE

  1. Nie wiem czy to było 6 sierpnia czy kiedy /może niedziela/.Czy go nie widziałem na stacji amic na wylocie na autostrade w Bolesławcu. .Ktoś podobny stał z kilkoma chłopakami przy Passacie na opolskich numerach /auto z wypożyczalni/ .Godzina na pewno 19-sta. Zresztą teraz pełno łysych.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here