Policjanci odzyskali skradzionego w Czechach busa

0
801

Bolesławieccy policjanci zlokalizowali i odzyskali pojazd dostawczy, skradziony kilka godzin wcześniej na terenie Czech. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch podejrzanych o dokonanie kradzieży z włamaniem, jeden z mężczyzn od razu trafił do zakładu karnego, bo był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Sprawcom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego bolesławieckiej jednostki Policji w wyniku działań operacyjnych odzyskali busa i zatrzymali dwóch przestępców.

Kradzież pojazdu dostawczego miała miejsce nad ranem na jednej z ulic w czeskim Libercu. Kilka godzin później kryminalni zlokalizowali pojazd na terenie powiatu bolesławieckiego. W kabinie znajdowało się dwóch mężczyzn, którzy przesiedli się do osobówki i podczas próby oddalenia z miejsca zostali zatrzymani.

Obaj podejrzani w tej sprawie to mieszkańcy powiatu bolesławieckiego, w wieku 24 i 30 lat.

 

 

Starszy z mężczyzn był osobą poszukiwaną, ponieważ ma do odbycia karę pozbawienia wolności na okres 6 miesięcy od razu trafił do zakładu karnego. Dodatkowo podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim narkotyki.

Mieszkańcy powiatu bolesławieckiego odpowiedzą za dokonanie kradzieży z włamaniem pojazdu, grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

-/aspirant sztabowy Anna Kublik-Rościszewska, KPP Bolesławiec/-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here