Policjanci odzyskali skradzionego Nissana

0
1110

Nissan Qashqai został skradziony między 14 i 15 stycznia bieżącego roku w Złotoryi z publicznego parkingu w centrum miasta.

 

Właściciel auta jest osobą w wieku senioralnym i dodatkowo opiekuje się osobą niepełnosprawną. W wyniku tej kradzieży, rodzina została pozbawiona środka transportu. Burmistrz Miasta Złotoryja wyznaczył nagrodę 2000 złotych za pomoc w ujęciu sprawcy tego przestępstwa i odzyskaniu skradzionego auta. Złotoryjska policja z prośbą o pomoc zwróciła się do mediów oraz za pomocą portali społecznościowych do wszystkich, którzy mogli mieć wiedzę co do złodziei, lub miejsca przechowywania samochodu.

Dziś oficer prasowa złotoryjskiej policji poinformowała, iż skradziony Nissan został odnaleziony.

Dzięki rozgłosowi medialnemu, informacjom od mieszkańców i pracy operacyjnej policjantów, finał tej historii jest szczęśliwy. – tłumaczy sierż. szt. Dominika Kwakszys – Samochód, w stanie nienaruszonym został odzyskany na terenie innego województwa. Sprawca tej zuchwałej kradzieży jest już w rękach złotoryjskich policjantów. Auto jeszcze dziś zostanie zwrócone właścicielowi. – dodaje policjantka.

Funkcjonariusze będą teraz wyjaśniać okoliczności i szczegóły w sprawie. Zatrzymanemu grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i współpracę.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here