Policja szuka sprawców napadu na sklep spożywczy

4
3423

W sobotni wieczór trzy osoby weszły do sklepu spożywczego, uderzyli sprzedawcę butelką i dokonali drobnej kradzieży. Teraz szuka ich policja.

 

Sceny niczym z amerykańskiego filmu akcji rozegrały się w sobotni wieczór w centrum Mirska. Trzech sprawców weszło do jednego ze sklepów spożywczych i zaatakowali sprzedawcę. Na miejsce natychmiast wezwano policję i pogotowie.

„17 kwietnia około godziny 20:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o kradzieży rozbójniczej w jednym ze sklepów na terenie Mirska. Niezwłocznie na miejsce zdarzenia udał się patrol policji” – tłumaczy sierż. Olga Łukaszewicz oficer prasowa lwóweckiej policji.

Jak informowali nas mieszkańcy – sprzedawca został uderzony butelką w głowę. Następnie napastnicy dokonali drobnej kradzieży i zniknęli. Atak na mężczyznę i kradzież potwierdza policja, która tłumaczy, iż trzech sprawców dokonało kradzieży artykułów na kwotę ponad 100 zł.

„Jeden z nich uderzył pracownika sklepu w głowę. Na szczęście ten nie poniósł poważnych obrażeń.” – dodaje pani oficer.

Mężczyznom udało się uciec. „Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawców” – tłumaczy sierż. Olga Łukaszewicz.

4 KOMENTARZE

  1. W wiadomościach gość bez maseczki uderzył kobietę bo zwróciła mu uwagę i go pokazano, a w tej sytuacji się nie da?? Rodo chroni bandytów?? Co za kraj, chronić przestępczość … to się powinno karać i resocjalizować.

  2. W wiadomościach gość bez maseczki uderzył kobietę i go pokazano, a tych przestępców nie wolno? Rodo ich chroni?? Co za kraj, bandyta ma prawo a poszkodowany już nie 🙁 :C

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here