Policja poszukuje Tadeusza Fluks

0
1254

Lubańska policja poszukuje Tadeusza Fluks – mieszkańca Lubania. Mężczyzna dziś ( 04.07.br.) w godzinach rannych wyszedł z domu do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiony ubrany jest w koszulkę z długim rękawem w kolorze szarym, spodnie moro z kieszeniami. Porusza się o jednej kuli. Ktokolwiek widział Tadeusza Fluks lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z Komendą Powiatowa Policji w Lubaniu pod numerem telefonu 47 8734200/222 lub 112.

 

Dzisiaj przed godzina 09.00 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił Tadeusz Fluks, mieszkaniec Lubania. Poszukiwania prowadzone przez rodzinę oraz Policję do chwili obecnej nie przyniosły rezultatu.

Zaginiony 68 – latek ma około 170 cm wzrostu, brak uzębienia, broda krótka- siwa, na jednej z rąk posiada między palcami tatuaż z kotwicą, natomiast na przedramieniu tatuaż kobiety. Na lewym policzki duży czerwony płat skóry.

Zaginiony ubrany jest w koszulkę z długim rękawem koloru szarego, długie spodnie typu bojówki z kieszeniami koloru szarego, buty sportowe koloru granatowego. Porusza się o jednej kuli. Mężczyzna choruje na cukrzycę, schizofrenię.

Posiada przy sobie portfel a w nim prawo jazdy i dowód osobisty.

Osoby, które widziały Tadeusza Fluks lub znają jego miejsce pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym policji pod numerem telefonu 47 873 42 00/222 oraz 112 lub z najbliższą jednostkę Policji.

asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, KPP Lubań

Aktualizacja
POSZUKIWANIA ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE W NIEDZIELĘ O 23:30. Mężczyzna powrócił do miejsca zamieszkania. 

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here