Policja odzyskała skradziony rower

0
151

U sprawcy kradzieży roweru dzielnicowi ujawnili uprawę marihuany. 25 latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Jak się okazało to nie koniec jego konfliktu z prawem.

 

Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim wykonywali czynności na terenie miejscowości Dębowy Gaj pod kątem kradzieży roweru która miała miejsce w Lwówku Śląskim 12 maja. Jak udało się dzielnicowym ustalić sprawcą kradzieży jest najprawdopodobniej 25 letni mieszkaniec tej miejscowości. Dlatego też dzielnicowi udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny celem sprawdzenia czy nie ukrywa on kradzionego roweru. Po podjęciu interwencji mężczyzna stał się bardzo agresywny, zaczął grozić interweniującym policjom oraz naruszył nietykalność jednego z nich. Sprawca został szybko obezwładniony. Jak się okazało przyczyną jego agresji było uniknięcie sytuacji aby policjanci sprawdzili mieszkanie bo jak się okazało 25 latek hodował tam marihuanę. Potwierdziła się także informacja iż jest on sprawcą kradzieży roweru o wartości 300zł.

 

Przestępca został przewieziony do policyjnego aresztu, teraz zajmą się nim policjanci wydziału kryminalnego sprawdzając dokładnie jakich jeszcze przestępstw dokonał.

 

asp.szt. Mateusz Królak

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here