Policja o zlocie motocyklowym w Chmielnie koło Lwówka Śląskiego

1
1008

Policjanci z lwóweckiej komendy w sobotę 29 czerwca br. zabezpieczali trasę przejazdu kawalkady, w której uczestniczyło kilkaset motocykli. Parada została zorganizowana przez grupę „Leopolis Bikers” i była częścią zlotu motocyklowego. Była to też znakomita okazja do promowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym w myśl ogólnopolskiej akcji pn. “Jednośladem bezpiecznie do celu”.

 

 

W sobotnie południe, przed kościołem Najświętszej Marii Panny w Lwówku Śląskim, zgromadziło się kilkaset motocyklistów. Okazją ku temu była parada motocyklistów zorganizowana przez “Leopolis Bikers” i XI Zlot Motocyklowy organizowany na terenie gminy Lwówek Śląski.

Na zaproszenie organizatorów w imprezie udział wzięli również mundurowi z lwóweckiej komendy. Policjanci rozmawiali z uczestnikami na temat zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów, apelując zarazem o ostrożność podczas jazdy.

Głównym punktem zlotu była parada motocyklowa, która przejechała ulicami gminy Lwówek Śląski. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego lwóweckiej komendy, którzy zabezpieczali trasę przejazdu, nie odnotowali żadnych nieprawidłowości.

Motocyklowy zlot stał się doskonałą okazją do działań profilaktycznych Policji w ramach kampanii “Jednośladem Bezpiecznie Do Celu”. Realizowana od 1 kwietnia br. kampania ma na celu, między innymi, wzmacnianie poczucia współodpowiedzialności za bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Dziękujemy za kulturalne zachowanie na drodze podczas imprezy i do zobaczenia za rok!

-/sierżant sztabowy Olga Łukaszewicz, KPP w Lwówku Śląski/-

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here