Policja o wypadku, w którym zginęła czwórka młodych ludzi

7
9361
????????????????????????????????????

Zgorzeleccy policjanci wspólnie z prokuraturą ustalają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło na drodze W 296 pomiędzy miejscowościami Węgliniec i Czerwona Woda. Według wstępnych ustaleń kierujący pojazdem marki BMW stracił panowanie nad samochodem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Cztery osoby podróżujące tym samochodem zginęły na miejscu.

20 marca po godz. 21:30 dyżurny zgorzeleckiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej nr 296, pomiędzy miejscowościami Węgliniec i Czerwona Woda. Na miejsce niezwłocznie zostały skierowane służby ratunkowe.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci w tym technik kryminalistyki oraz biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 27-letni mieszkaniec powiatu lubańskiego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. W samochodzie podróżowały cztery młode osoby, które niestety w wyniku poniesionych obrażeń poniosły śmierć na miejscu.

Teraz pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu prowadzone jest postępowanie mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Policjanci ponownie apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności i rozwagi na drodze oraz o poruszanie się pojazdami z prędkością dostosowaną nie tylko do znaków drogowych, ale przede wszystkim do warunków panujących na drodze.

podkom. Agnieszka Goguł, KPP Zgorzelec

 

Zgorzelecka policja zaprzecza, jakoby wśród ofiar byli mieszkańcy powiatu lwóweckiego.

7 KOMENTARZE

  1. Znaki, warunki drogowe i oczywiście umiejętności, których bardzo często brak, nie mówiąc już o starych samochodach, które nie nadają się do ostrej jazdy (Stare BMW nieserwisowane).

  2. Co ma ku… Stary samochód do nowego nie każdego stać na nowe i serwisy a po drugie nowe to gówno i te twoje umiejętności mistrz kierownicy k.. J… M…

  3. Nic nie wiecie Państwo o tych ludziach…i ich tragedii. Poproszę tylko o szacunek dla rodziców i reszty rodziny…bardzo proszę…nie mogą nawet dzieci pochować. Pozdrawiam nadgorliwego Pana prokuratora.

  4. Szybciej ,szybciej!!!Plusem tego wypadku jest to ,że nie zderzyli sie czołowo z innym autem ,bo jeszcze ktoś inny mógł zginąć.;KTO SZYBKO JEŻDZI TEGO WOLNO NIOSĄ; ,DUZO MOCY MAŁO ROZUMU ;Coś w tym jest.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here