Policja o niedzielnym wypadku w Lwówku Śląskim

6
2924

2 promile w wydychanym powietrzu miał mężczyzna, który doprowadził do wypadku drogowego w niedzielne popołudnie na jednej z ulic w Lwówku Śląskim. Dodatkowo okazało się, że 32-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego posiada przy sobie narkotyki. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

Do zdarzenia doszło w południe na skrzyżowaniu Alei Wojska Polskiego oraz ulicy Oświęcimskiej w Lwówku Śląskim. Kierujący samochodem osobowym marki BMW w wyniku nadmiernej prędkości uderzył w budynek. Autem podróżowało dwóch pasażerów. Jeden z nich doznał obrażeń skutkujących pobytem w szpitalu.

Sprawcą tego zdarzenia okazał się być 32-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego. Od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu. Podczas badania trzeźwości kierujący wydmuchał 2 promile. To jednak nie wszystko. Podczas wykonywanych czynności policjanci ujawnili przy nim susz marihuany. W związku z popełnionymi przestępstwami został zatrzymany.

Niebawem niechlubny użytkownik drogi usłyszy zarzuty i stanie przed sądem, gdzie odpowie za posiadanie narkotyków, kierowanie w stanie nietrzeźwym oraz spowodowanie wypadku drogowego. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

-/sierżant sztabowy Olga Łukaszewicz, KPP Lwówku Śląski/-

6 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here