Policja nie ustaliła tożsamości samobójcy z Lubomierza

14
7149

Mężczyzna, którego zwłoki znaleziono w lipcu zostanie pochowany jako nieznany. Informacja o znalezieniu zwłok szybko rozeszła się wśród mieszkańców. Zaczęły padać nazwiska. Niestety, przypuszczenia nie zostały potwierdzone. Policji nie udało się ustalić tożsamości denata.

 

W dniu 23 lipca właściciel starego, opuszczonego budynku produkcyjnego w Lubomierzu dokonał wstrząsającego odkrycia. Kiedy wszedł na teren obiektu zobaczył wiszącego człowieka.

Mężczyzna nie żył już od dłuższego czasu. Jego identyfikacja jest utrudniona. Policja wykluczyła udział osób trzecich. Tożsamość denata nie jest na chwilę obecną jeszcze znana. Nie wiadomo także w jakich okolicznościach doszło do tragedii i jak dawno temu. To wszystko ma wyjaśnić sekcja oraz czynności wyjaśniające. – pisaliśmy tuż po zdarzeniu.

Informacja o znalezieniu zwłok szybko rozeszła się wśród mieszkańców. Zaczęły padać nazwiska. Niestety, przypuszczenia nie zostały potwierdzone. Policji nie udało się ustalić tożsamości denata, który będzie pochowany jako NN, bez imienia, nazwiska, a nawet wieku.


Lubomierz: Targnął się na życie

14 KOMENTARZE

  1. Może warto podać coś więcej do informacji publicznej. Wiek, opis wyglądu jakieś znaki szczególne, portret. W Polsce jest bardzo dużo osób poszukiwanych/zaginionych może ktoś rozpozna.

  2. Szok każdy w Lubomierzu wie kto to i co? chowany jako nn? Tym bardziej że zostawił w mieszkaniu list.A co z rodziną.Brat przecież był strasznie poruszony tym że foto wisielca krążyło po Lubomierzu a teraz nawet nie przyzna się że to on? A może boi się że zostanie obciążony kosztami ? Szok jednym słowem.

  3. Pewnie pobrali materiał do porównań i tyle przecież nikt nie będzie trzymał zwłok do końca “świata” A tak z drugiej strony jak ktoś tu pisze pokażcie zdjęcia, czy wy wiecie jak wyglądają denaci po kilku tygodniach spędzony na dworze? Nieraz ciężko rozpoznać płeć a co dopiero resztę Nie wiem czy chcielibyście oglądać człowieka w takim stanie rozpadu!!!

  4. Pan Samobójca zostaje pochowawany jako N.N. a na klepsydrach wiszących w Lubomierzu podpisana jest “pogrążona w smutku Rodzina”. To familia nie wie kogo chowa, mimo że to człowiek rodziny 🙂 a to dopiero!

  5. W kwietniu w okolicach Wlenia zaginął 36 letni mężczyzna, do dziś się nie odnalazł,być może to on. Nie to nie on.

    Podajcie jakiś rysopis. Zdjęcie, może ktoś go rozpozna. Nie chcesz tego oglądać….

    My wiemy kto to jest ale proceduralnie do czasu wyników DNA jest to niestety n/n

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here