Pojechał do Bolesławca żeby się zabawić. Teraz czeka go nawet więzienie

6
1762

Bolesławieccy policjanci nie mieli litości wobec 33- letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego, który pojechał do miasta ceramiki żeby się pobawić. Teraz mężczyzną zajmie się sąd.

 

 

Święta, święta i … po świętach. Te zapewne nie najlepiej będzie wspominał młody mieszkaniec powiatu lwóweckiego, który w poświąteczny wtorek wybrał się do Bolesławca. To tam został on zatrzymany przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego bolesławieckiej policji.

– Już w chwili uchylenia okna przez kierowcę mundurowi wyczuli charakterystyczną woń marihuany. – wspomina asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu.

Sprawdzenie stanu 33-latka narkotestem dało wynik pozytywny, co potwierdziło, że mężczyzna jest pod wpływem narkotyku. Jak zaznaczają mundurowi dodatkowo podczas sprawdzania samochodu, w podłokietniku znaleźli kilkadziesiąt porcji marihuany.

Przypominamy, że prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego jest przestępstwem. Za ten czyn grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo kara pozbawienia wolności do lat 3. Teraz o dalszym losie mieszkańca powiatu lwóweckiego zadecyduje sąd.


6 KOMENTARZE

  • Psalm 10:4-6
   “Jest tak zarozumiały, że nie podejmuje poszukiwań.
   Jedyny jego wniosek to: „Nie ma Boga”.
   Wiedzie mu się w tym, co robi,
   ale nie potrafi zrozumieć Twoich postanowieńg,
   drwi ze wszystkich swoich przeciwników.
   Myśli sobie: „Nic mną nie wstrząśnie.
   Przez pokolenie za pokoleniem
   nigdy nie ujrzę nieszczęścia” ….

 1. Bóg jest, tylko że właśnie spalił jonta i ma gdzieś wszystko i wszystkich i poszedł się zdrzemnąć ,jak wstanie to wciągnie kreskę i wtedy wam pokaże co potrafi

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here