Podziękowanie parafialne księdzu Łukaszowi Langenfeldowi

0
5206

Czcigodny Księże Łukaszu

My, nasza mała społeczność parafii Lubomierz PW. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i Św. Maternusa, jesteśmy dumni z Twojej posługi jako wikariusza w naszej parafii i w takim dniu pragniemy powiedzieć BÓG ZAPŁAĆ.

 

Drogi Księże Łukaszu choć spędziłeś z nami zaledwie 2 lata to dałeś się poznać.

jako człowiek odważny, odpowiedzialny, sympatyczny i wrażliwy. Dzisiaj chcemy powiedzieć, że jesteśmy wdzięczni Bogu za dar Twojej osoby, że postawił na naszej drodze tak mądrego i dobrego człowieka.

Dziękujemy za każdą odprawioną mszę świętą, za głębokie w treści i pouczające kazania, za wielką posługę pełnioną w imię Chrystusa oraz za chorych parafian, których odwiedzałeś w ich domach niosąc nadzieję wyzdrowienia.

Dziękujemy za przybliżanie nas do Jezusa, za lekcje religii dzieci i młodzieży, za trud włożony w przygotowanie młodzieży do bierzmowania oraz wyjazdy do wspaniałych miejsc.

Dziękujemy, Ci za liczne gesty życzliwości, że każdy z nas mógł zwrócić.

się do Ciebie z prośbą o radę lub pomoc a szczególnie za świadectwo piękna kapłańskiego powołania. Pokazywałeś nam, że dobry humor, uśmiech jest niezbędny w kontaktach z Panem Bogiem i drugim człowiekiem.

Księże Łukaszu chcielibyśmy, abyś z sympatią wspominał pobyt w Lubomierzu.

Na dalszą posługę kapłańską życzymy Ci światła Ducha Świętego, opieki Matki Bożej, wytrwałości oraz otwartych serc nowych parafian.

Zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie.

Szczęść Boże, Parafianie.