Podejrzany o kradzieże 21- latek trafił do aresztu

20
438

Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy wobec 21 letniego mieszkańca Gryfowa Śląskiego.

 

Mężczyzna w okresie czerwiec – lipiec 2019 wielokrotnie dokonywał kradzieży w różnych sklepach w Gryfowie Śląskim. Jednocześnie w dniu 26 czerwca 2019 r. został zauważony przez będącego poza służbą policjanta – dyżurnego Komisariatu Policji Gryfowie Śląskim jak wracał z kradzieży alkoholu w jednym ze sklepów. Wtedy też policjant podjął w stosunku do ww. sprawcy interwencję wzywając na pomoc dodatkowo patrol prewencji, jednocześnie w trakcie interwencji policjant został wielokrotnie znieważony przez 21 latka. Policjantowi udało się odzyskać skradziony alkohol a sprawcę zatrzymać. Jak się okazało były to drogi alkohol o wartości 250 zł.

 

Jednocześnie warto nadmienić, iż sprawca poprzez drobne kradzieże uczynił sobie stałe źródło dochodu, a co za tym idzie, mimo niewielkich kwot skradzionych rzeczy popełnił przestępstwo za które został orzeczony mu areszt oraz grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

 

autor: asp.szt Mateusz Królak, Policja Lwówek Śląski

20 KOMENTARZE

    • Napiętnowanie człowieka za jego złe postępowanie na dobre skreśli go ze społeczeństwa, jednocześnie odbierając mu prawo do resocjalizacji i szansy na poprawę. Jeśli zostanie potraktowany z góry to dalej będzie robił to samo. Trzeba dać mu szansę pomimo jego zachowania.

  1. Drobne kradzieże o niskich kwotach? czerwiec-lipiec? Chłopak z dobre pół roku notorycznie wychodził z pełnymi kartonami produktów z wszystkich chyba możliwych marketów w mieście. Jeden taki “wypad” to ok kilkaset złotych. W dodatku agresywny i wulgarny-zdemoralizowany pewny siebie gówniarz. Pokazać mordę.

  2. Nareszcie dziada zamkną, ćpun, złodziej, nierób, a mamusia z tatusiem nie widzieli problemu, wysłać dziada do kamieniołomów tylko najpierw 2 łapy mu połamać

  3. Na rynku publicznie pokazać gnoja, tylko łaził i patrzył co można rąbnąć, sąsiedzi na osiedlu bali się o swoje piwnice i ogrody, bo prostak nie miał skrupułów, żeby coś ukraść

  4. Szkoda mi go trochę,bo w domu to stary rządzi tz dziadek.Oskar nigdy nie zaznał miłości od rodziców,wiele razy spał na wycieratce .Ta rodzina cała to jedna wielka patologia.Wójek Daniel napieprza swoją żonę z domu wyrzuca .Matka Oskara poniewiera mężem .Więc ten chłopak nie miał od kogo brać wzorca .

  5. Jakbym miała takiego syna darmozjada i nieroba to wycieraczka byłaby jego domem jak można kogoś takiego pod dach wpuszczać, byk 21 lat i za robotę mógł się wziąć, a nie kraść i włóczyć się całymi nocami, mamusia taka pańcia, a zakałe wychowała

  6. zyczacy dobrze trzymaj sie dzielnie chłopaku ,za czyny swoje załuj, przemysl swoje zycie i postepowanie ,jestes młody odseperuj się od tej patologii mamusi , dziadzusia babuni wujeczka ,daj sobien szanse bo oni to ludzie na stracenie , nie potrafiacy zyc w spoleczenstwie ,sie odnalezc , i taaki ktos prowadził firme usługowa dla ludzi, i podaje dalej dla zastepct tyrana, rodziny nablizszych, nie umiejacy zyc wspoleczenstwie , takich trzeba seperowac bo to nie nadaje sie do niczego , nikt ich nie pochwala , ale głowy wysoko czas spojrzec prawdzie w oczy stuknac sie w piers i naprawiac to co złe.

  7. Najlepiej się czyta komentarzy kiepskich finansistow którzy nie maj co z sobą zrobić i oczywiście zdesperowanych emerytów którzy robią za wiejski monitoring bo w nie mają co zrobić że swoim życiem oraz brak odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem tacy to bohateży.Zwykle cykory jakby mogli to we troje by się schowała za kij od miotły.

  8. Tymi ludźmi co oczerniają tą rodzine powinien zająć się prokurator a ANONIM niech nie leje się razem z mężem i nie udaje świętego chamstwo ludzkie nie zna granic bijcie się w piersi grzesznicy.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here