Podczas libacji alkoholowej ugodził kolegę nożem

0
1755
zdjęcie poglądowe © Lwówecki.info

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podczas awantury w mieszkaniu ugodził nożem swojego kolegę. Mężczyzna trafił do szpitala. Sprawca był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 2 promile. Teraz mężczyzna za popełniony czyn odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju oraz ma on zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

 

Dzielnicowi z Komisariaty I Policji oraz policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali 39-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu karkonoskiego, podejrzanego o uszkodzenie ciała swojego kolegi.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 17 września br. około godziny 5:10 w jednym z jeleniogórskich mieszkań. Mężczyźni spożywali alkohol, w pewnym momencie wywiązała się pomiędzy nimi awantura, podczas której jeden z mężczyzn zadając ciosy nożem w okolice brzucha i przedramienia spowodował uszkodzenie ciała 43-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w stanie nie zagrażającym życiu.

39-letni mężczyzna trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 2 promile. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Prokurator w Jeleniej Górze zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju oraz ma on zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

-/mł asp Beata Sosulska-Baran, KMP Jel. Góra/-

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here