Pobili pokrzywdzonego maczetą, bo ten źle się zachowywał wobec swojej partnerki

2
2131
zdjęcie poglądowe (KPP w Girzycku)

Mężczyzna zachowywał się niestosownie wobec swojej partnerki. Trzech mężczyzn widząc to postanowiło dać mu nauczkę i pobili go używając do tego m.in. maczety.

 

Mężczyźni wtargnęli do mieszkania pokrzywdzonego, a następnie pobili go maczetą, czym narazili go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia. Pokrzywdzony doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło 12 czerwca br. na terenie powiatu karkonoskiego. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze rozpoczęli poszukiwanie osób, które dopuściły się tego przestępstwa.

„Czynności zarówno procesowe, jak i operacyjne doprowadziły do ich ustalenia, a następnie zatrzymania. Ponadto policjanci ustalili, że 40-latek przestępstwa tego dopuścił się w warunkach, tzw. ”recydywy”. Mężczyzna dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków, gdyż podczas zatrzymania posiadał metamfetaminę.” – tłumaczy podinspektor Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji.

Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu.

„Za przestępstwo, o które są oni podejrzani odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.” – dodaje policjantka.

2 KOMENTARZE

  1. Wielki dinozaur do mniejszego:
    – Ja Ciebie, mały dinozaurze, zabijam i zaraz zjem, bo po prostu nie mam innego wyboru. Ale musisz wiedzieć, że robię to z pewnym bólem serca, bo zdaję sobie sprawę, że w następnym Wszechświecie role mogą być odwrócone…

    Kibic do kibica:
    – A ja ciebie zabijam maczetą za to, że kibicowałeś innej drużynie piłkarskiej. Potem się wyspowiadam, a gdy kiedyś umrę, to pójdę do nieba na wieczność. A ty idź teraz do piekła na wieczność!

    Kto jest gorszy: zwierzęta czy ludzie?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here