Po spotkaniu pani burmistrz z mieszkańcami

14
266
Burmistrz Mariola Szczęsna /fot.: archiwum Lwówecki.info/

Na godzinę 18 w dniu wczorajszym zaplanowane było spotkanie pani burmistrz z mieszkańcami. Jeden z mieszkańców, który się na nie wybrał przesłał do nas taki oto list:

 

Dnia 10.05.br. powziąłem informację o planowanym spotkaniu Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski, które miało się odbyć w dniu 16.05 o godz. 18 w Sali Mieszczańskiej lwóweckiego ratusza. Przybyłe na spotkanie osoby zastały zamknięte drzwi i żadnej informacji o przyczynach odwołania spotkania.

Piszę o tym, albowiem na spotkaniu chciałem poruszyć problem wskazań czasu na zegarze lwóweckiego ratusza. Po zmianie czasu z letniego na zimowy w dniu 31.10.2018 północna tarcza zegara wskazywała czas o jedną godzinę wcześniej. O fakcie tym powiadomiłem telefonicznie sekretariat Urzędu w dniu 05.11.2018 i uzyskałem zapewnienie, że sprawa będzie przekazana pani Burmistrz.

Po bezskutecznym oczekiwaniu, po trzech tygodniach, telefonicznie interweniowałem u z-cy burmistrza.

Uzyskałem zapewnienie, że zajmie się tą sprawa. Ale efektu nie było. Tak zaczął się rok 2019. Pomyślałem, że już niedługo kolejna zmiana czasu i wszystko wróci do normy.

Wielkie zdziwienie, gdy po czasowej nieobecności i po zmianie czasu stwierdziłem, że ta sama tarcza wskazuje teraz czas o blisko trzy godziny później. Nic nie wróciło do normy. Nie chcę używać przymiotników określających stosunek urzędników do tej sprawy, pozostawiam to do oceny czytelników.

Jednakże, zebrani przy ratuszu chętni do spotkania z panią Burmistrz nie byli tak wyrozumiali.

14 KOMENTARZE

  1. KOMU PRZYSZŁO DO GŁOWY ŻEBY NA POTRZEBY LATA AGATOWEGO ZLIKWIDOWAĆ W RYNKU KLOMB ZIELENI TO CO TAM TERAZ ZROBIONO TO STRASZNY NIE WYPAŁ NASYPANO PIASKU GRYSU I MĄCZKĘ GRANITOWĄ JAK JEST WILGOTNA, MOKRA TO JESZCZE PO NIEJ MOŻNA CHODZIĆ ALE JAK WYSCHNIE NIE NADAJE SIĘ DO CHODZENIA PONIEWAŻ STRASZNIE SIĘ KURZY NIE MOŻNA PO TYM CHODZIĆ, SPACEROWAĆ ANI BIEGAĆ PONIEWAŻ UBRANIE PO TAKIM SPACERZE JEST SIWE A WDYCHANY PYŁ JEST RAKOTWÓRCZY TO CO ZROBIONO W PARKU KOŁO CMENTARZA I W RYNKU JEST NIE PRAKTYCZNE A TO CO ZROBIONO TERAZ W RYNKU JEST TYMCZASOWE JAK ROZUMIEM WYDANO NIEPOTRZEBNIE PIENIĄDZE , JAK COŚ ROBIĆ TO DOCELOWO I NA STAŁE , PRZECIEŻ MOŻNA BYŁO MIESZKAŃCOM POZWOLIĆ WEJŚĆ NA TEN KLOMB PODCZAS LATA AGATOWEGO, USTAWIĆ TAM ŁAWKI I BYŁO BY PRAKTYCZNIEJ I TANIEJ , ZDROWO ORAZ TANIEJ, WIDAĆ ŻE NASZE LWÓWECKIE WŁADZE NIE UMIEJĄ MYŚLEĆ I RACJONALNIE DZIAŁAĆ CO ŹLE O NICH ŚWIADCZY.

  2. Pani Marjola zawsze miala w dupi@ tylko potrafi oczka mudlic i nic wiecej a co z budynkami do remontu czy wyposazeniem na listy . niktuzy vzrkaja na smietniki aby sie nie palily po 2lata i slyszymy jest lipiec czy tez okres zimowy sie skonczyl gdzie pismo jest z wrzesnia.

  3. Zadziwia mnie powoli ta fala hejtu w Naszych mieszkancach 🙂 Wy myslicie ze to wszystko robi sie tak oooo 😀 Pani Burmistrz zostala Burmistrzem z Naszego wyboru 😀 Z mojego z Twojego i z wiekszosci innych 🙂 i ja mam wrazenie ze Wy tylko czekacie aby po kims jechac 😀 Kurde zle Ci zostan politykiem i dzialaj a nie jedz po kims kogo wybrala wiekszosc 🙂 Nie wszystko da sie zrobic tak jak sobie myslicie to ciezka praca… kazdy ma wiele pomyslow i zrobilby to lepiej 🙂 skoro tak zostan Burmistrzem czy Soltysem 🙂 Ktos wybral Pania Burmistrz wiec do kogo macie teraz pretensje ja tego nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem

  4. Mamy dopiero drugom kadęcje a PANI BURMISZCZ jeszcze sie uczy dopiero i napewno w czeciej bedzie jeszcze lepiej jak jes tera i czy mam ćiuki za naszom lwice co jest krulowom dżunglji LWóweckiej dzie karzdy tylko miesza z błotem jak w hlewie u siebie w domu. Dzienkujmy NASZEJ BURMISZCZYNI pod niebiosa bo mamy za kogo dzienkowaść. A to do piero poczontek. AVE

  5. Do Admin. Człowieku nie dopuszczaj takich komentarzy jak Mandrax czy Mirka. Po pierwsze to ta sama osoba. Po drugie czytać takie wypociny, to aż oczęta bolą. Merytorycznie niby ok, ale gramatyka na poziomie człowieka pod wpływem substancji psychoaktywnej…

  6. Lwówek Śląski to biedne, zacofane miasto. Zastanawiam się dlaczego po czterech latach bezowocnych działań pani Burmistrz została po raz kolejny wybrana na to stanowisko. Widocznie elektorat jest zadowolony z braku miejsc pracy, inwestorów, przemysłu. Czegokolwiek, co mogłoby pomóc rozwijać się.

  7. Ważne, że jest ładnie! Miasto kwitnie, a co z wioskami, ja się pytam? Miasto ma byc reprezentatywne, żeby pani burmistrz miala gdzie obwozić gości i brylować. A co z wiochami? co dla wioch?

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here