Po raz kolejny uderzyli w nielegalny hazard

16
1370

Policjanci z Rewiru Dzielnicowych w Świeradowie Zdrój ujawnili 3 automaty służące do prowadzenia gier bez wymaganej koncesji. Urządzenia znajdowały się w jednym z lokali na terenie miasta. Funkcjonariusze z Referatu Kontroli Celno- Skarbowego w Zgorzelcu zabezpieczyli maszyny. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi grzywna oraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Świeradowscy dzielnicowi weszli do nielegalnego kasyna gier znajdującego się w mieście. W lokalu były zainstalowane były trzy automaty. Funkcjonariusze z Referatu Kontroli Celno-Skarbowej w Zgorzelcu biorący udział w akcji przeprowadzili eksperyment procesowy w wyniku, którego potwierdzili, że ujawnione urządzenia służą do prowadzenia gier hazardowych. Maszyny zostały zabezpieczone i przekazane funkcjonariuszom służby Celno-Skarbowej, którzy będą prowadzić stosowne postępowanie karno-skarbowe. – tłumaczy asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń z lubańskiej policji.

Wkroczyli do nielegalnych salonów gier
Siłą weszli do kasyna

Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

16 KOMENTARZE

  1. Tam są narkotyki wszelkiej maści pijaństwo nieletnie dziewczyny przemoc cały margines społeczny tam przesiaduje tylko jakim Prawem. Ludzie mają dość nie mogą się wyspać.

  2. Taki gościu z Leśnej ma te kasyna szczyl w okularach i z brodą zarabia potężne pieniądze i nie należy do najlepszych ludzi wręcz przeciwnie , zamiast wypisywać mandaty za maseczki złapcie jego bo nie tylko to ma za uszami.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here