Pilnie potrzebna pomoc na zakup aparatu słuchowego dla Wiktora

3
228

Wiktor to 8 letni uśmiechnięty chłopak mieszkający na terenie powiatu lwóweckiego. Urodził się zdrowy. Problemy z nauką, z zachowaniem szkoły zasugerowały potrzebę diagnostyki. Podczas badań słuchu w pierwszej klasie, wykryto nieprawidłowości. Badania potwierdziły, że Wiktor ma znaczny ubytek słuchu w jednym uchu. Niestety, do tej pory nie udało się znaleźć przyczyny, dlaczego tak się stało.

Wiktor ma duże problemy w szkole, musi powtarzać klasę. Niestety wada jest nieoperacyjna, konieczne jest noszenie aparatu.

Odpowiedni sprzęt plus intensywne zajęcia z logopedą, psychologiem, dają szanse na nadrobienie zaległości i dogonienie rówieśników.

Wiktor posiada trójkę rodzeństwa, a koszt zakupu aparatu, przewyższa nasze możliwości finansowe. Jest to sprawa pilna, bo każdy dzień bez aparatu to dzień stracony. “problem ze słuchem znacznie wpływa na umiejętność koncentracji i skupienia. Mózg dziecka poświęca więcej pracy do kompensacji niedoborów słuchowych, niż na przyswajanie nowych umiejętności.

Aparat sprawi, że Wiktor lepiej zrozumie otoczenie, w którym jest zagubiony

Wesprzeć Wiktora możesz dokonując wpłaty poprzez portal zrzutka.pl potrzebne jest zaledwie 2.000 złotych! 

WPŁAĆ

 

-/ zrzutka.pl , red /-

3 KOMENTARZE

  1. Za dwa tysiące nie kupi się aparatu słuchowego dla osoby ze znacznym ubytkiem słuchu.To koszt około 6-8 tysięcy złotych za aparat. Dziecku należy się dofinansowanie z PFRON i NFZ.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here