Pijany kierowca doprowadził do czołówki? Wcześniej innym autem wypadł z drogi

1
1704

Dwa rozbite auta całkowicie zablokowały drogę, trzecie, które zderzyło się czołowo, zostało zepchnięte z drogi.

 

Do zderzenia trzech aut doszło w środę, około 16:45 na drodze łączącej DK30 ze zjazdem na autostradę A4, 200 metrów powyżej bloków w Pisarzowicach, jednak historia ma swój początek kilka chwil wcześniej i kilkadziesiąt metrów dalej w stronę Henrykowa Lubańskiego.

Właśnie kilkadziesiąt metrów i kilka chwil wcześniej kierowca zielonego VW Passata na łuku drogi stracił kontrolę nad autem i wypadł z drogi. Na drodze pojawił się trójkąt ostrzegawczy i kilka osób, które pomagało wyciągnąć zielonego VW z rowu. W międzyczasie na miejsce kolizji VW Phaetonem podjechała kobieta, z którą mężczyzna wdał się w dyskusję. Po awanturze, połączonej z szarpaniną, wsiadł siłą do VW, którym przyjechała i ruszył w stronę Lubania. Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów z impetem uderzył z tył jadącego przed nim BMW i po odbiciu zderzył się czołowo z nadjeżdżającym od strony Lubania VW Passatem, którym podróżowało starsze małżeństwo.

Wówczas było już jasne, że kierowca, który doprowadził do zderzenia jest mocno pijany. Mężczyzna wrócił biegiem na miejsce gdzie jego wyciągano auto, którym chwilę wcześniej wpadł do rowu. Przez chwilę krążył jeszcze między autami, by gdy auto stanęło na drodze odjechać z kobietą w stronę Henrykowa Lubańskiego.

W zderzeniu trzech aut trzy osoby odniosły obrażenia, przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego zdecydował o przewiezieniu jednej z nich do szpitala.

-/autor: eLuban.pl/-

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here