Ostatnie miejsca na Ognistego Sylwestra w Niezapominajce, zapisz się jeszcze dziś

0
1887

Zapisz się jeszcze dziś na Ognistego Sylwester w niezapomnianym miejscu z dobra muzyka, OOOgniem w roli głównej, przepysznym domowym jedzeniem i możliwością noclegu.

 

Wiele atrakcji czekać będzie gości Sylwestrowej Nocy w Dworku Niezapominajka w Łupkach
Oprócz Smacznego domowego jedzenia, słodkich dodatków , dobrej muzyki z Dj-em gościnnie Zespół DE LUXE to w programie spacer w ognistych pochodniach, a to nie koniec ognistej przygody. Przywitanie Nowego 2022 Roku przez Gości Niezapominajki odbędzie się przy Ogromnym Ognisku z lampką musujących bąbelków i pokazem magicznych Fajerwerków. Wyobraźcie sobie wokół siebie ogień, dosłownie będzie on wszędzie. Sama impreza będzie tak gorąca że ogień to tu delikatne określenie. Jest także możliwość zarezerwowania Miejsca w tym dniu na Nocleg.

* Niezapominajka oprócz Sylwestra Posiada również inne oferty np świąteczną ofertę na zamówienie:

  • ręcznie robione pierogi różne rodzaje
  • krokiety różne rodzaje
  • uszka
  • ciasta, itp.

Kontakt pod nr ten 515 312 643

W skrócie o tym miejscu:

Dworek Niezapominajka to budynek po byłym Schronisku młodzieżowym w Łupkach. Miejsce to dostało drugie życie! Można rzec, że jest to Nowo-Stare i ciekawe, bo ma w sobie urok natury. W każdym możliwym znaczeniu tego słowa. Kto tam jeszcze nie był, bądź był dawno, dawno temu. Ma teraz okazję na Świetną Zabawę. Link do strony, na której można zobaczyć więcej szczegółów o tym miejscu, zdjęć, dowiadywać się nowości i polubić, by być na bieżąco poniżej.

https://www.facebook.com/pages/category/Hotel—Lodging/Dworek-Niezapominajka-w-%C5%81upkach-1238614242823256

Na co dzień Dworek Niezapominajka to miejsce relaksu, pełne ciszy spokoju z płynącym przez plac Strumykiem, boiskiem do gry w piłkę nożną- siatkówkę, a co najważniejsze miejsce pełnej prywatności. Każdy kto tam jeszcze nie był musi je odwiedzić. Oprócz uroczej natury jest tam domowe jedzenie, miejsce noclegowe i wypoczynkowe. Świetna sceneria do zdjęć okazyjnych jak i dwie sale do eventów. Matka natura pokochała Niezapominajkę może pokochasz ją i Ty.

-/autor: Dworek Niezapominajka/-