Osobówką w drzewo

4
2535

Kierowca osobowego mercedesa, na łuku drogi zjechał na pobocze po czym uderzył w drzewo. Mężczyzna jechał sam, na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń ciała, niemniej decyzją ratowników medycznych został przewieziony do szpitala na dalsze badania diagnostyczne.

 

Złotoryjscy policjanci wyjaśniają okoliczności groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałkowe przedpołudnie, na drodze wojewódzkiej nr 328, na wjeździe do Złotoryi od strony Jeleniej Góry. Policjanci zgłoszenie otrzymali od przypadkowych kierowców, świadków tego zdarzenia.

Na miejsce udał się patrol policji, zastępy straży pożarnej i zespół ratownictwa medycznego.

„Z ustaleń policjantów wynika, że 78-letni kierowca, jadąc od strony Jerzmanic Zdrój, tuż za przejazdem kolejowym, na łuku drogi zjechał na pobocze, a po chwili z impetem uderzył czołowo w drzewo. Mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń ciała, jednak decyzją ratowników trafił do szpitala na dalsze badania diagnostyczne. Był trzeźwy.” – tłumaczy sierż. szt. Dominika Kwakszys ze złotoryjskiej policji.

Na tą chwilę nie są znane przyczyny tego zdarzenia. Ich wyjaśnianiem zajmują się funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi.

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here