Opieka psychologiczna i psychoterapeutyczna dla dzieci i ich rodziców

2
831

Czy Twoje dziecko ma trudności w codziennym funkcjonowaniu, sygnalizuje stany lękowe, jest zbyt często płaczliwe lub rozdrażnione? A może potrzebuje wsparcia, wzmocnienia jego mocnych stron?

Czy jako rodzice zmagacie się z jakimiś problemami wychowawczymi? Zdarza się, że borykając się ze swoimi emocjami, nie macie już sił i możliwości, by dodatkowo „pomieścić” i “ogarnąć” jeszcze emocje dziecka?

Jeśli takie myśli przechodzą Ci po głowie warto skorzystać z usług Powiatowego Centrum Zdrowia w Lwówku Śląskim. Rozmowa z kimś z „zewnątrz”, kto może spojrzeć na sytuację z innej perspektywy, może okazać się rzeczywiście pomocna.

Specjalnie w tym celu działa Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Lwówku Śląskim, który oferuje pomoc psychologiczno-psychoterapeutyczną dla dzieci poniżej 7-go roku życia, dla dzieci i młodzieży w okresie nauki szkolnej do 21 roku życia oraz dla ich rodzin i opiekunów prawnych.

Rejestracja telefoniczna (bez skierowania): pon-pt w godzinach 9:00-16:00 nr tel: 516 861 081. Kontakt e-mail: psycholog.dziecię[email protected]. Adres: Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o., ul. Morcinka 7, II piętro, gabinety nr 8 i 9.

Usługi są refundowane przez NFZ.

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here