On prowadził po narkotykach. Ona ugryzła policjanta. Oboje zatrzymani

3
2098

Policjanci SPPP w Legnicy, którzy pełnili służbę na terenie powiatu lwóweckiego zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie metamfetaminę. Dodatkowo, mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. To jednak nie koniec, w trakcie kontroli pasażerka pojazdu ugryzła policjanta w rękę.

 

25 czerwca br. policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji z Legnicy, którzy pełnili służbę na terenie powiatu lwóweckiego około godziny 21.00 w Lwówku Śląskim zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Fiat. Podczas legitymowania 41- latka okazało się, że jest on osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece.

W trakcie czynności mężczyzna oraz jego pasażerka zachowywali się nerwowo, co mogło być spowodowane faktem, iż przy mężczyźnie znaleziono środki odurzające w postaci metamfetaminy. Ponadto 40- letnia pasażerka zaatakowała policjantów i ugryzła jednego z nich w rękę.

Oboje zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnych celach, gdzie następnie usłyszeli zarzuty.

sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski

3 KOMENTARZE

  1. Polski język, trudny język. Nic to. Na pewno Pan Iras chciał napisać:
    ,,Jak to się dzieje, Policja bardzo dobrze wie skąd ćpuny zaopatrują się w swoje używki, palcem w bucie nie kiwną śpią po działkach na służbie”…Ale i tak tej konstrukcji brakuje wiele do ideału. ;).

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here