Ołtarz ofiarny dla szatana? Tajemnicza konstrukcja w lesie

15
4011

Konstrukcja zrobiona z patyków, białych i czarnych nici, a na niej różne zioła i potłuczone szkło. Dostrzec można także dwie odwrócone Gwiazdy Dawida. Szczenięcy wybryk, czy dzieło satanistów? A może znaczenie tej konstrukcji jest zgoła inne?

 

Piękna pogoda, którą mieliśmy w ostatnich dniach zachęcała do spacerów. Wiele osób korzystało z wolnych dni i relaksowało się w lesie. Na spacer wybrał się także jeden z mieszkańców gminy Mirsk. W pewnym momencie jego uwagę przykuła dziwna konstrukcja. Zrobił jej kilka zdjęć, które przesłał do redakcji Lwówecki.info.

Tajemnicza konstrukcja w lesie

U zbiegu trzech leśnych strumyków, pomiędzy drzewami, przy pomocy biało- czarnych nici i patyków ktoś stworzył coś na wzór hamaka. Jakby to miało być miejsce do odpoczynku, aczkolwiek konstrukcja nie wyglądała na wyjątkowo solidną. Jednak przy bliższym przyjrzeniu się budowli dostrzec można dwie odwrócone Gwiazdy Dawida. Jedna zrobiona z patyków i czarnych nici, a druga „wypleciona” w otworze po rozbitym słoiku. Wokół przywiązane są pęki ziół, nie brakuje potłuczonego szkła a z boku konstrukcji zwisa jakaś dziwna siatka, jakby łapacz snów.

Ołtarz ofiarny dla belzebuba?

Czy to nic nieznacząca zabawa dzieci, na przykład początek budowy szałasu? Albo może pułapka na zwierzęta? Czy budowla ma jakiś ważniejszy cel? I czy ma to związek z religią? Wskazywałyby na to Gwiazdy Dawida. Nie mieliśmy zbyt wiele czasu na ustalenie, co to jest. Mężczyzna, który znalazł budowlę w lesie dotarł do opinii mówiącej, iż może to być ołtarz ofiarny dla szatana.

Czekamy na Wasze opinie.

Co to jest, kto i w jakim celu stworzył konstrukcję?

15 KOMENTARZE

 1. Hahaha! Jak ktoś szuka sensacji to znajdzie nawet w rozbitym słoiku 😉
  Nie gwiazda dawida tylko pentagram, lub… wzmocnienie konstrukcji. Łapacz snów? Może łapacz bagażu, aby nie nasiąkał od ziemi? Halo…łin niektórym weszło zbyt mocno 😀

  • To młodzieżówka pisowska, terytorialsi Antoniego M.
   odprawiali rytuał ku czci przywódcy
   pisowsiej mafii-sekty WIELKIEGO KACZORA.
   Przygotowują program nauczania lex Czarnek.
   Nasza Polska pod rządami tzw ,,zjednoczonej prawicy”
   stacza się coraz bardziej w odmęty ,,zacofania i ciemnoty.
   Bo, jak rzekł (tydzień temu) poseł PIS z sejmowej mównicy
   ,,tak, ja chcę żyć w średniowieczu,
   To najlepszy okres ludzkości i polskości”

 2. Przecież to pentagram (gwiazda pitagorejska) a nie Gwiazda Dawida… Różnią się ilością ramion w gwieździe bo pentagram ma 5 a Gwiaza Dawida 6. Niby mała różnica a jednak wielka xD Brawo Wy

 3. Przecież od lat mamy nowe religie i wiele ołtarzy : Wampiryzm, Hokus-Pokus Czary-Mary, Gusła na Zawołanie, Staro-Modne Zabobony, Zombieland, Halloween czyli Potwory i Spółka , Starego Rydza Szatana. Powoli aczkolwiek sukcesywnie budowane nowe ołtarze ku czci i pamięci dla głosów…. naturalnie jako kapitał opiekuńczy jedynie w promocyjnej cenie +500 +300.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here