Okradli busa DPD. Zabrali paczki i dokumenty

7
3751
zdjęcie poglądowe

Może ktoś z Was coś widział, może coś słyszał, może wie, kto okradł busa firmy kurierskiej DPD? Złodzieje zabrali narzędzia, zamknięte paczki i dokumenty.

 

Do kradzieży doszło w nocy z 20 na 21 września w Złotnikach Lubańskich. Ze stojącego na posesji busa firmy kurierskiej złodzieje zabrali wszystko. Zginęły takie rzeczy jak turbo sprężarka do regeneracji, panel grzewczy na podczerwień 50×70 cm i szereg innych, zamkniętych paczek. Skradziono także portfel ze wszystkimi dokumentami zawodowego kierowcy.

Okradziony samochód to Peugeot Boxer 2018 r. oklejony logo firmy kurierskiej DPD

Wszelkie informacje na temat kradzieży można zgłaszać oczywiście na policję dzwonić pod numer 112, lub bezpośrednio do poszkodowanego kuriera, który chciałby odzyskać dokumenty oraz skradziony towar – tel.: 505970338

7 KOMENTARZE

  1. A co to za pomysł że busy firm kurierskich stoją na ulicy . Tak jest we Lwówku . Jak ktoś chce robić biznes to niech najpierw znajdzie miejsce na busy na parkingu strzeżonym a nie trzyma na ulicy i zajmuje miejsce mieszkańcom .

  2. Do mieszkaniec. Czytaj ze zrozumienuem człowieku. “Ze stojącego na posesji…” Człowiek zaparkował u siebie. Jak Ci z Twojego podwórka zapier…lą coś z samochodu to też Ci ktoś powie że zająłeś komuś miejce i trzeba było trzymać auto na parkingu? Wyraźnie napisane gdzie był a nie we lwówku na ulicy. Co ma jedno do drugiego? Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to wróć do szkoły albo się nie wypowiadaj. Człowiek zapie…. w kurierce żeby się utrzymać w tym kraju żebyś miał swoje paczki które zamawiasz a Ty bzdury piszesz. Oby tego złodzieja złapali przed policją i mu taki wpier… dali że już nigdy mu do głowy nic takiego nie przyjdzie. A kierowcy życzę żeby to się dobrze skończyło.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here