Okna i Drzwi SKROJAN: Do ciężkiej pracy zatrudniamy robota

0
646

Firma Okna i Drzwi SKROJAN z Lwówka Śląskiego do ciężkiej pracy zatrudnia robota. – Teraz duże gabarytowo i wagowo przeszklenia typu witryny czy drzwi unoszono- przesuwne HST jesteśmy w stanie wykonać dla Was profesjonalnie i bezpiecznie – tłumaczy właściciel, Pan Krystian Skrobuk, który wyjaśnia, iż po wielu latach ciężkiej pracy i wielotygodniowym oczekiwaniu do lwóweckiej firmy dotarł Robot XC 600 firmy Befard Polska. Jego udźwig to 600 kg. Komfort pracy zapewnia podwójny wysięg do 4,5 metra.

 

Robot będzie wykorzystywany do zadań specjalnych. Klienci coraz częściej zwracają się z prośbą o montaż okien, czy witryn o bardzo dużych powierzchniach a tym samym i ciężarze. Teraz wybierając firmę Okna i Drzwi SKROJAN z Lwówka Śląskiego będą mieli pewność, iż zlecenie zostanie zrealizowane szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Robot przeszedł już swój chrzest. W ostatnich dniach pracował na budowie miejscowości Dworek. – Nasza pierwsza realizacja, na której użyliśmy robota XC 600 do montażu dużego szklenia w salonie. Witryna o rozmiarach 264 x 218 i wadze 280 kg. Zamontowaliśmy Energooszczędne okna Aluplast 8000, okna zostały zamontowane na systemowych poszerzeniach z PVC, które dodatkowo wyizolowaliśmy od strony zewnętrznej przed wychładzaniem posadzki wewnątrz domu folią Aluthermo Quatro. Również miejsce styku skrzynek rolet zewnętrznych z nadprożami zostały wyizolowane folią Aluthermo dzięki temu lane betonowe nadproża nie będą wychładzać pomieszczeń albo przemarzać. – tłumaczy właściciel firmy Okna i Drzwi SKROJAN z Lwówka Śląskiego.

 

Jakość okien i ich właściwości często doceniamy tylko w porach zimowych kiedy za oknem jest zimno i do tego jeszcze hula wiatr. I mylnie. Nadeszły upalne dni a więc i pomieszczenia mieszkań zaczęły nam się nagrzewać. Szczególne w tych mieszkaniach gdzie szczelności okien budzi wątpliwości jak również słaba jakość pakietów szybowych. Dokonując kompleksowej wymiany starej stolarki z PCV na nową dużo szczelniejszą i z lepszymi pakietami szybowymi oraz dodatkowo z zastosowaniem klasycznych rolet zewnętrznych jakość życia i komfort przebywania w takim mieszkaniu szczególnie w dni upalne jest nieporównywalne, szczególnie w pokojach znajdujących się na południowej stronie.

OKNA I DRZWI “SKROJAN”
ul. Jaśkiewicza 17, 59-600 Lwówek Śląski

mail: [email protected]
tel / fax 75 / 647-79-70
tel. kom. 536 969 918

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here