Oferta pracy w urzędzie

2
2105
oferta praca ogłoszenie

Burmistrz Gminy i Miasta Lubomierz ogłosił nabór na zastępstwo z możliwością ewentualnego późniejszego zatrudnienia na stanowisko urzędnicze do spraw ochrony środowiska, gospodarki odpadami, rolnictwa i leśnictwa.

Kandydaci powinni spełniać następujące wymagania:

Wymagania niezbędne:

  1. Obywatelstwo polskie.
  2. Wykształcenie średnie.
  3. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
  4. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym wyżej stanowisku.
  5. Kandydat nie był prawomocnie skazany za przestępstwo umyślne.
  6. Kandydat cieszy się nieposzlakowaną opinią.

Wymagania dodatkowe:

  1. Znajomość ustawy o odpadach, ustawa o ochronie środowiska, ustawa o utrzymaniu czystości porządku w gminach, kodeks postępowania administracyjnego oraz instrukcji kancelaryjnej.
  2. Umiejętność logicznego myślenia i wiązania faktów, dociekliwość.
  3. Zdolność pracy w warunkach okresowego spiętrzenia zadań.
  4. Umiejętność pracy w zespole.
  5. Mile widziane doświadczenie w pracy w jednostkach samorządu terytorialnego.
  6. Mile widziane wykształcenie wyższe.
  7. Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  1. Prowadzenie spraw związanych z ochroną środowiska, prowadzenie całokształtu zadań związanych z ochroną środowiska na podstawie ustawy prawo ochrony środowiska.
  2. Prowadzenie spraw związanych z rolnictwem, leśnictwem i łowiectwem.
  3. Prowadzenie spraw związanych z gospodarką odpadami komunalnymi.
  4. Współpraca z organami administracji rządowej w zakresie wdrażania programów dot. ochrony środowiska i gospodarki wodnej.
  5. Prowadzenie spraw związanych z dofinansowywaniem zadań z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej realizowanych na terenie gminy Lubomierz.
  6. Wykonywanie zadań wynikających z ustawy o ochronie zwierząt, w tym opieka nad zwierzętami bezdomnymi.

Wymagane dokumenty:

  1. życiorys (CV), z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, wykształcenia oraz kwalifikacji zawodowych,
  2. oświadczenie, że wszystkie informacje zawarte w CV są prawdziwe,
  3. list motywacyjny,
  4. oświadczenie kandydata o korzystaniu w pełni z praw publicznych i o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie,
  5. oświadczenie kandydata o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na tym stanowisku,
  6. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2019, poz. 1781) oraz ustawą z dnia 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych(t.j.: Dz. U z 2022, poz. 530).

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem: „Nabór na stanowisko ds. ochrony środowiska, gospodarki odpadami, rolnictwa i leśnictwa” do dnia 03.01.2024 r. do godz. 12:00 w sekretariacie Urzędu Gminy i Miasta Lubomierz, Plac Wolności 1.

Z wybranym kandydatem Burmistrz Gminy i Miasta Lubomierz zawiera umowę o pracę.

Wymagane dokumenty: list motywacyjny, szczegółowe CV powinny być opatrzone klauzulą:, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019, poz. 1781) oraz ustawą z dnia 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j.: Dz. U. z 2022, poz.530).

Burmistrz zastrzega sobie prawo do unieważnienia konkursu bez podawania przyczyn.

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here