Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków i ich udzielanie

6
2575

W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze lwóweckiej Policji zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków i udzielanie ich w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Policjanci zabezpieczyli w jego mieszkaniu ponad 78 gramów marihuany. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z lwóweckiego Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego podczas służby z funkcjonariuszem Służby Celno- Skarbowej ustalili, że 22-letni mieszkaniec gminy Lwówek Śląski posiada znaczną ilość narkotyków. W ubiegłym tygodniu doszło do realizacji sprawy. Funkcjonariusze przeszukali miejsce zamieszkania młodego mężczyzny. W trakcie czynności zabezpieczyli ponad 78 gramów marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Policjanci ustalili również, że 22-latek kilkunastokrotnie sprzedał narkotyki innemu mieszkańcowi powiatu lwóweckiego.

W Prokuraturze Rejonowej w Lwówku Śląskim usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz ich udzielania innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

-/sierżant Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śl./-

6 KOMENTARZE

  1. Nie wiem jaki jest z niego człowiek ale to straszne że milicja gnębi ludzi za coś co w bardziej cywilizowanej części Europy nie jest tak ścigane bądź jest legalne ,i my im za to płacimy

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here