Odliczamy do Niepodległościowego Biegu Gryfitów

0
118

Z okazji Święta Niepodległości Stowarzyszenie Aktywny Gryfów Cross Gryfitów zaprasza mieszkańców okolic Gryfowa Śląskiego do udziału w 2. Niepodległościowym Biegu Gryfitów. Bieg organizowany jest z myślą o wszystkich lubiących spędzanie czasu w sportowym duchu, niezależnie od formy fizycznej, czy miejsca zamieszkania.

Gryfowski bieg ma charakter symboliczny, nie będzie pomiaru czasu ani klasyfikacji generalniej. Uczestnicy od organizatorów otrzymają pamiątkowy sportowy gadżet i ciepły posiłek. Aby zapisać się do udziału, należy w dniu wydarzenia stawić się na gryfowskim rynku. Biuro zawodów czynne będzie od godziny 10:00.

W biegu mogą wziąć osoby dorosłe, jak i poniżej 18 roku życia (za zgodą opiekunów). Nie ma limitu uczestników, a udział w biegu jest całkowicie darmowy. Trasa będzie liczyć około 5km, start nastąpi około godz: 11:35 po zakończeniu mszy św w Kościele Parafialnym. Limit czasowy 60 minut na ukończenie biegu.

Meta biegu na bulwarze nad Kwisą ( pod mostem) następnie wszyscy uczestnicy wspólnie wbiegną na gryfowski rynek. Przewidywany czas zakończenia biegu ok. godziny 12:35.

Serdecznie zapraszamy, więcej informacji na stronie stowarzyszenia: www.facebook.com/crossgryfitow

Download (PDF, 113KB)

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here