Odbiór prac budowlanych w ZPEW

1
903

27 stycznia 2020 roku zakończyły się roboty budowlane polegające na przebudowie i remoncie pomieszczeń w Zespole Placówek Edukacyjno- Wychowawczych, ul. Parkowa 9 w Lwówku Śląskim.

Prace remontowe obejmowały dwa zakresy.

Zakres I polegał na likwidacji barier architektonicznych w pomieszczeniach rehabilitacyjnych oraz dostosowanie toalety dla osób niepełnosprawnych i objęty był dofinansowaniem przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Całkowita wartość robót budowlanych wyniosła 94.827,99 zł .

Zakres II obejmował pozostałe roboty remontowe w pomieszczeniach rehabilitacji zespołu rewalidacyjno-wychowawczego w szczególności były to roboty instalacyjne w zakresie c.o , instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych oraz elektrycznych, malowanie pomieszczeń i wymianę stolarki okiennej oraz drzwiowej. Zakres ten objęty był dofinansowaniem przez Województwo Dolnośląskie, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Całkowita wartość robót budowlanych wyniosła 262.655,45 zł. Wykonawcą robót w obu zakresach była firma budowlana „DUDZIS” Ryszard Dudzis. Łącznie wartość robót wyniosła: 357.483,44 zł, przy czym Powiat Lwówecki uzyskał dofinansowanie na kwotę: 170.501,36 zł.

 

-/ Powiat Lwówecki /-

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here