O włos od tragedii. Toyotą w drzewo

10
1702

Znowu w roli głównej feralny zakręt na DK30 w Radoniowie. Po tym jak kierująca Toyotą straciła panowanie nad autem, to uderzyło w drzewo. Jedna osoba trafiła do szpitala.

 

Tuż przed południem do dyżurnego powiatowego stanowiska kierowania w Lwówku Śląskim wpłynęła informacja o wypadku do którego doszło na drodze krajowej nr 30 w Radonionie. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały dwa zastępy strażaków: JRG Lwówek Śląski i OSP KSRG Lubomierz a także zespół ratownictwa drogowego oraz patrol policji.

Z wstępnych informacji wynika, iż kierująca Toyotą nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad samochodem i ten uderzył w drzewo. Kierująca była trzeźwa. W wyniku zdarzenia pasażerka została ranna i trafiła do szpitala. – wyjaśnia sierż. Olga Łukaszewicz, rzecznik lwóweckiej policji, która dodaje, iż w chwili obecnej policjanci prowadzą na miejscu czynności a zdarzenie będzie zakwalifikowane jako wypadek.

10 KOMENTARZE

  1. Kiedy sprawą zajmie się prokuratura?Ewidentnie zakręt jest żle wyprofilowany , tylko strach przed odpowiedzialnością może zmusić do inwestycji . Żadne tam cwaniactwo 100 ,150 ,80 spoko. Tam było tyle wypadków, że przeciętnie inteligentny szef powinien już dawno to przebudować.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here