Nowy kierownik lwóweckiej drogówki

7
2577

1 maja br. mł. asp. Paweł Kaczorowski objął stanowisko Kierownika Ogniwa Ruchu Drogowego w Lwówku Śląskim. Policjant od początku związany był z lwówecką jednostką, gdzie zdobywał też pierwsze szlify policyjne oraz nabierał doświadczenia w zakresie pracy mundurowych ruchu drogowego.

 

 

Komendant lwóweckiej Policji mł.insp. Jarosław Baran 1 maja br. mianował na stanowisku Kierownika Ogniwa Ruchu Drogowego w Lwówku Śląskim mł. asp. Pawła Kaczorowskiego.

Funkcjonariusz od początku swojej służby związany był z lwówecką jednostką. Przez 4 lata służył w Ogniwie Ruchu Drogowego. Szeroka wiedza i zaangażowanie przyczyniły się do zajęcia 3 miejsca w konkursie „Policjant ruchu drogowego” na etapie eliminacji wojewódzkich w 2019 r.

Dotychczasowe doświadczenie w „drogówce” z pewnością przyda się w wypełnianiu obowiązków kierownika ogniwa i wspieraniu prac nad poprawą bezpieczeństwa drogowego w naszym powiecie.

-/starszy sierżant Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śl./-

7 KOMENTARZE

  1. Panie Pawle gralujuję awansu. Dużo pracy przed Panem bo w naszym mieście jest pełno samowoli parkingowych na chodnikach . Przejść ciężko a kierowcy mają to w nosie.

  2. a co to zmieni dalej będą łapać rowerzystów jadących po piwku zamiast prawdziwych piratów drogowych, bo przecież kolegów i rodziny nie będą karać (mam na myśli między innymi busy wożące kajaki i pana nazywającego się jak pewien znany ptaszek)

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here