Nowi policjanci w szeregach lwóweckiej policji

9
2675

Dzisiaj 3 nowych funkcjonariuszy złożyło przysięgę, służenia Ojczyźnie i społeczeństwu. Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim nadkom. Marek Zabiegała gratulował nowym policjantom i życzył im sukcesów w rozpoczętej służbie.

 

Na zdjęciu widać dwóch policjantów i jedną policjantkę, którzy z podniesionymi w górze palcami składają ślubowanie. Po prawej stronie widać Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim nadkomisarza Marka Zabiegałę, który wypowiada słowa roty

W świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim nowo przyjęci funkcjonariusze w obecności Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim nadkom. Marka Zabiegały wypowiedzieli słowa Roty składając uroczyste ślubowanie.

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim, w krótkim wystąpieniu pogratulował i podziękował młodym funkcjonariuszom wyboru naszej formacji. Podkreślił też, że służba jaką wybrali kandydaci jest trudna i odpowiedzialna. Zaznaczył również, że daje ona dużo satysfakcji oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Z uwagi na panującą pandemię uroczystość odbyła się w ścisłym reżimie sanitarnym oraz przy minimalnym udziale funkcjonariuszy.

sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski

9 KOMENTARZE

 1. Do jak1.2.3. Na początku zaznaczam nie jestem gliną i nie mam z nimi nic wspólnego ale chciałbym abys się publucznie przyznał jak się nazywasz i gdzie mieszkasz i przysiagł że nigdy w życiu nie będziesz wzywał policji jak będzie Tobie lub twoim bliskim działa się krzywda i będziesz potrzebował ich pomocy.

  • Hasło jest jak najbardziej na miejscu.
   Przy takim poziomie upolitycznienia i sqrwienia tej formacji, oraz szczątkowym zaufaniu społecznym, za chwilę postrzeganie policjanta przez społeczeństwo, będzie takie jakie było w latach 70, 80.
   Jeszcze trochę i sam fakt, że ktoś z twojej rodziny jest milicjantem, będzie powodem do wstydu.
   A.C.A.B.

   Poza tym, jeśli wymagasz od kogoś, aby podpisał się z imienia i nazwiska, dlaczego sam tego nie uczynisz?

   • Art. 4. Konstytucji
    Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
    Naród sprawuje władzę przez SWOICH PRZEDSTAWICIELI lub bezpośrednio.

    Jeśli Ty wygrasz wybory i będziesz Ministrem MSW to i Tobie będą służyć. A z tymi latami 70-80 to nieźle ponosi chyba czas się wybrać do specjalisty

 2. Gratuluję. Mam nadzieję, że będą z nich prawdziwi Policjanci, a nie pospolite psy, szczute przez obecnie panującą większość w rządzie RP… Wszystkiego dobrego na nowej drodze 😉

 3. hehe taka sytuacja.Okradli mi w nocy garaż,zgłoszone rano.Nikt się nie pojawił z policji ,proszę spisać co tam było i podać na komendzie.Podałem,butla gazu opony ,narzędzia itd.Na własną rękę, dzień później znalazłem na śmietniku w mieście moje pocięte opony ,bez felg naturalnie.Dzwonię i słyszę ,że jest niedziela i nie ma kogo wysłać. Dziękuję i do widzenia.

 4. Przysięgają ze jak przyjedzie kurier i będzie miał paczkę do komendanta to ma doręczyć a jak będzie wychodził z Komendy to mandat za parkowanie na B 36 ( historia autentyczna )

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here