Nowe rozdanie w Gryfie Gryfów Śląski

5
1840
zdjęcie poglądowe fot Lwówecki.info

Po kilku tygodniach rozterek i niepewności związanych z zakończoną kadencją Zarządu i koniecznością wybrania nowej ekipy Gryf nabiera wiatr w skrzydła.

 

Wraz z kończącą się kadencją przyszedł czas na wybór nowych władz. Jednak zanim to nastąpiło działacze Gryfa podziękowali ustępującemu zarządowi za lata ciężkiej pracy i wspaniałe sukcesy:

W imieniu całej społeczności Gryfa chciałbym podziękować ustępującemu Zarządowi za ponad 7 lat naprawdę dobrej roboty. Szkoda życia na gdybanie, czy mogło być lepiej, czy gorzej, ale gramy w IV lidze, mamy zdolną i liczną młodzież, Gryfów już nie jest podzielony na kilka klubów. 5 lat temu kto by sobie to wszystko wyobrażał? Prawie nikt. “Facetów poznaje się po tym jak kończą” to raz – a dwa – “trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść – niepokonanym”. I panowie to urzeczywistnili. Spełnili marzenia swoje i marzenia mieszkańców Gryfowa i okolic, które kilka lat temu były czystą fantazją. Dziękuję także współredaktorowi i kierownikowi Szymkowi, który też powoli kończy działalność w Gryfie – wiem, że pewnie czasem coś skrobniesz na stronce lub pojawisz się na meczu i w czymś pomożesz, ale mimo wszystko – dzięki za wszystko!” – pisze na klubowej stronie Paweł Zatoński, który w imieniu całej społeczności dziękuję także ustępującemu trenerowi Panu Danielowi Koko:

Może i nie zawsze było kolorowo, ale serca, zaangażowania i poświęcenia (jako Starosty Lwóweckiego, no i jako ojca rodziny) nie można mu odmówić. Serce Gryfa biło i bije dzięki takim osobom, jak Daniel”.

Nowym trenerem „żółto-niebieskich” został Wojciech Górski. Legenda Miedzi Legnica i Zagłębia Lubin. Kilkaset meczów na najwyższym poziomie rozgrywek, Superpuchar Polski, mecze z AC Milan, trener starający się o licencję UEFA PRO…

Natomiast w skład nowego Zarządu Gryfa weszli: Prezes Robert Romanowski oraz Marcin Gąsiorowski, Paweł Zatoński (sekretarz), Maksymilian Król i Piotr Szymaszek.

Tak trenerowi jak i nowemu Zarządowi życzymy tylko wspaniałych sukcesów!

5 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here