Nowe punkty oświetleniowe LED na gryfowskim Rynku

4
560
zdjęcie pogldowe

W związku z pojawiającymi się pytaniami odnośnie lokalizacji nowych punktów oświetleniowych LED na gryfowskim Rynku oraz występującymi w związku z tym utrudnieniami, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

 

Stare lampy w obrębie Rynku są własnością Przedsiębiorstwa Energetycznego i z pewnością zostaną w niedługim czasie zdemontowane.

Część nowych punktów oświetleniowych została posadowiona przy ścianach budynków ze względu na wymogi prawne, wedle których należy zachować normatywną odległość od krawężnika jezdni, wynoszącą min. 0,5m. Informujemy również, że zgodnie z wymogami prawa budowa nowych punktów oświetleniowych w obrębie Rynku została pozytywnie zaopiniowana przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków we Wrocławiu.

-/UGiM Gryfów Śląski/-

4 KOMENTARZE

  1. Wiadomo miasto ma pierwszeństwo. Ale kiedy będą lampy w Uboczu, ciemno strasznie strach wieczorem chodzić z pracy. Wiadomo Sołtysa nie ma w tej wsi zajęta budowami, ale może Radni by się tą sprawą zajęli. Jak i chodnikami dostępem do boiska i placu zabaw. Nic w tej wsi nie idzie ku lepszemu.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here