Nieudolnie zabezpieczona studnia

3
1246

Jest stara i głęboka, jednak zamiast stalową, czy betonową pokrywą częściowo przykryta jest tapczanem, a pozostała jej część jest odkryta i czeka, aż ktoś do niej wpadnie.

 

O sprawie poinformowali nas czytelniczy, którzy przesłali także zdjęcia. Jak tłumaczą, w Dębowym Gaju przy ruinach pałacu jest otwarta studnia, która częściowo jest przykryta jakimś tapczanem i śmieciami. Miejsce stwarza realne zagrożenie, bo stare ruiny są chętnie odwiedzane przez dzieci, poszukiwaczy przygód, skarbów, pasjonatów historii, czy złomiarzy.

Stara studnia znajduje się zaledwie kilkadziesiąt metrów za szlabanem po prawej stronie. Na tej studni leży kanapa, co może zachęcić dzieci itd. do zabawy. – martwi się nasz czytelnik.

Nie wiemy do kogo należy ten teren, ale wierzymy, iż znajdą się odpowiednie służby, które będą potrafiły szybko i skutecznie uporać się z problemem zanim ktoś zniknie w tej dziurze.

3 KOMENTARZE

  1. Dzis– kto zna miejsca niech pisze na portal, no place podatki i wymagam, ja siedzę w ciepłym fotelu i nic nie zrobię nic nie pomogę,. Kiedys— sąsiad tam jest studnia odkryta bierz innych weźmy deski i zabezpieczmy, a przy tym jeszcze jakieś .. się wypije i miło spędzi czas z mieszkancami

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here