Niemiecka policja zatrzymała poszukiwanego Dominika H.

9
2347
zdjęcia KPP Zgorzelec i KP PSP Zgorzelec

Mężczyzna podejrzany jest o doprowadzenie do wypadku, w którym zginął 3-letni chłopiec. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia.

 

Do wypadku doszło na początku czerwca w okolicach Koźmina na drodze relacji Bogatynia-Zgorzelec. Prowadzący Audi Dominik H. jadąc z dużą prędkością ściął zakręt i zderzył się z jadącym z naprzeciwka Fordem, którym podróżowała trzyosobowa rodzina. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł 3-letni chłopiec, a jego matka będąca w siódmym miesiącu ciąży, ze złamaną ręką trafiła do szpitala.

Według świadków tuż po zderzeniu, kierowca zachowywał się agresywnie w stosunku do innych kierowców oraz służb ratowniczych. Po chwili uciekł nie udzielając pomocy nawet swojemu pasażerowi, który miał złamaną rękę.

Kilka dni później za Dominikiem H. wydano europejski nakaz aresztowania, mężczyzna był poszukiwany od 11 czerwca.

Jak się dowiadujemy, w piątek około 15. poszukiwany Dominik H. został zatrzymany w Dusseldorfie i tam trafił do aresztu. W tej chwili nie wiadomo, kiedy mężczyzna zostanie przetransportowany do kraju, aby mógł stanąć przed polskim wymiarem sprawiedliwości.

-/eLuban.pl/-

9 KOMENTARZE

  1. Szkoda, kibicowalam mu, to jak uciekl i wogole to jak z filmu, szkoooda, codziennie sprawdzałam co tam w jego sprawie licząc ze nigdy sie nie doczytam o zatrzymaniu.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here