Nie żyje poszkodowany w wypadku młody mieszkaniec powiatu lwóweckiego

8
8346

W wyniku odniesionych w wypadku samochodowym obrażeń, w szpitalu zmarł 33- letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego.

 

 

Do wypadku doszło z 27 na 28 października 2022 roku. Kilka minut po północy patrolujący rewir policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim jadąc drogą wojewódzką 364, pomiędzy miejscowościami Płóczki Dolne a Gradówek najechali na zdarzenie drogowe.

Volkswagenem podróżowało dwóch mieszkańców naszego powiatu. Jak informowała redakcja Lwówecki.info policjanci wstępnie na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący samochodem 21- letni mężczyzna uderzył w przebiegającą przez drogę sarnę, po czym stracił panowanie nad pojazdem. Auto dachowało i zatrzymało się w rowie.

Policjanci, którzy najechali na zdarzenie natychmiast przystąpili do działania i udzielania poszkodowanym pierwszej pomocy przedmedycznej jednocześnie powiadamiając o zdarzeniu kolejne służby.

 

 

W wyniku odniesionych obrażeń pasażer Volkswagena, 33- letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego w stanie ciężkim trafił do szpitala. Niestety, obrażenia były na tyle poważne, iż mężczyzna zmarł w szpitalu.

Dziś lwóweccy policjanci potwierdzają, iż kierowca nie był pod wpływem alkoholu ani środków odurzających, co potwierdziło badanie krwi.

Policjanci pod nadzorem lwóweckiej prokuratury prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

fot. Policja Lwówek Śląski

8 KOMENTARZE

  1. Ojciec dwójki dzieci jeździ, zostawia w domu, jeździ po nocach. Jedno malutkie przykro, że tak się stało. Wszystko spadło na młodą kobietę musi sama wychować dzieci.

  2. Pytanie: jak to jest z pracą policji, że najpierw stwierdza iż kierowca był pod wpływem środków a dzisiaj stwierdza, że kierowca był czysty co wykazało badanie krwi. Tekst cytowany: “Na miejscu policjanci ustalili również, iż kierujący pojazdem 21- latek znajdował się najprawdopodobniej pod wpływem środków odurzających.
    – W badaniu na zawartość środków odurzających w ślinie wykazało amfetaminę – dodaje policjantka, która przyznaje, iż mężczyzna został zatrzymany, celem pobrania od niego krwi do badań i ustalić stężenie tego środka odurzającego we krwi.” A dzisiejszy artykół: “Dziś lwóweccy policjanci potwierdzają, iż kierowca nie był pod wpływem alkoholu ani środków odurzających, co potwierdziło badanie krwi. dzisiejszy” Kiedy policja mówi prawdę? Proszę przeczytać poprzedni artykuł o wypadku (trzeba się cofnąć do 28 października) i dzisiejszy. Jak to się ma do zniesławienia człowieka

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here