Następcy Lucjana Błaszczyka rywalizowali w Gryfowie Śląskim

0
966

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego, który odbył się w dniu 09.09.2023r. w Gryfów Śląskim, okazał się ogromnym sukcesem młodych tenisistów.

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w Gryfów Śląskim w dniu 09.09.2023r. okazał się ogromnym sukcesem młodych tenisistów z IKS Spin Bożejowice, TS Sparta Lubań oraz LZS Błękitni Krzewie Wielkie. Na turniej zawodnicy przyjechali wraz z rodzicami i trenerami.

Na najwyższym stopniu podium stanął Aleks Nikodem zawodnik klubu IKS Spin Bożejowice, który nie tylko wygrał turniej ale także nie przegrał nawet seta. W finale pokonał klubowego kolegę Mikołaja Mikieciuka wynikiem 3 : 0. To imponujące zwycięstwo.

Drugie miejsce zajął Mikołaj Mikiciuk zawodnik klubu IKS Spin Bożejowice, który także pokazał niesamowitą grę i postawę na turnieju.

Trzecie miejsce zajął Niko Nowakowski zawodnik klubu IKS Spin Bożejowice, co świadczy o ogromnym sukcesie tego młodego zawodnika.

Czwarte miejsce zajął Jakub Król jedyny reprezentant klubu „Błękitni Krzewie Wielkie”, uczeń szkoły Podstawowej nr 2 w Gryfowie Śląski. Kuba w treningach uczestniczy od 2022 r. Na sobotnim turnieju odniósł ogromny sukces, zaskoczył nas wszystkich swoją przemyślana grą, zaangażowaniem i postawą. To był pierwszy turniej Kuby i od razu rozegramy po mistrzowsku.
Życzymy wszystkim młodym uczestnikom turnieju dalszych sukcesów i niech świat tenisa stołowego o Was usłyszy.

Jeszcze raz dziękujemy za przybycie, za cudowną atmosferę jaką stworzyliście w sobotnim turnieju, za wsparcie i doping opiekunów, trenerów.