Napaść kibiców na policjantów. Szokujące sceny. Wideo

12
2983
screenshot Istotne.pl

Na materiale wideo nakręconym przez jednego z uczestników zdarzenia wyraźnie widać, jak jeden z kibiców z wyskoku kopie policjanta. Lecą butelki. Nie brakuje wulgaryzmów.

 

Szokujące sceny rozegrały się 3 czerwca na ulicach Bolesławca. To tam jeden z policyjnych patroli został zaatakowany przez grupę młodzieży. W efekcie jeden z funkcjonariuszy został ranny.

W sieci szybko pojawiły się nagrania z tamtych wydarzeń, którymi od piątku żyją nie tylko mieszkańcy Bolesławca. Wczoraj portal Istotne.pl opublikowało film nakręcony przez jednego z uczestników zdarzenia. Nagranie jest słabej jakości, jednak wyraźnie na nim widać i słychać jak w chwili kiedy policjanci próbując założyć kajdanki jednemu z mężczyzn trzymają go na masce radiowozu. W tym czasie wokół radiowozu gromadzi się skandujący tłum. „Puśćcie go!”. Krzyczą do policjantów młodzi ludzie.

W pewnym momencie do funkcjonariuszy podbiega jeden z agresywnych, rosłych mężczyzn i skacze na policjanta kopiąc go w plecy. Tłum skanduje „zostaw kibica!”, „ty kur** zostaw kibica”. Chwilę później słychać, odgłosy tłuczonego szkła a jeden z uczestników zdarzenia mówi, że butelka uszkodziła szybę radiowozu.

Policjanci wezwali wsparcie. Bolesławiecka policja przyznała, iż zatrzymała pięć osób. Na chwilę obecną mundurowi jeszcze nie wyszli z oficjalnym komunikatem.

Na materiał wideo nałożono ograniczenie wiekowe (18+) i jest on dostępny tylko w YouTube. Osoby pełnoletnie, chcące obejrzeć wideo powinny kliknąć „Obejrzyj w YouTube”

12 KOMENTARZE

 1. No na filmie ładnie widać te zachlane i zaćpane ryje cwaniaków którzy tylko w grupie mocni wyłapać ich i oczyścić Bolesławiec z szumiwin. Już powinien być oddział prewencji i przez parę dni pacyfikiwać miasto. Jedno pytanie Panowie policjanci do służby broni nie pobraliście była czynna napaść na funkcjonariusza byłby jeden strzał a ta cała banda debili z osranymi gaciami do swoich melin i nor pouciekali by.

  • Zgadzam się z Tobą , ale wiesz, że w Polsce mamy tak popier..e prawo, że gówno by było roztrząsane przez pół roku , czy oby zasadnie, czy zgodnie z przypadkami ?
   A finalnie i tak Policjant dostałby na garba , bo np. nie krzyknął “stój policja” .
   W cywilizowanym świecie byłby przynajmniej jeden trup i ze dwa przestrzelone kolana, TASERY wystrzelone . Tylko u nas dysfunkcja panuje.
   Jesteśmy daleko nawet za murzynami .
   Gen. Polko gdyby dano mu szansę złapał by to wszystko tak jak być powinno i wreszcie Policja zaczęła by używać ŚPB , a nie bać się na każdym kroku, że nagrywają, że patrzą .
   Byłoby odpowiednio skonstruowane prawo, nikt by tego nie nadużywał , a inni by pomyśleli, że może zostać użyte przeciwko nim .

  • To jak dostaniem po ryju idź do kibili się pożalić, a nie dzwoń po Policję.
   Jak ukradną tobie samochód , idź do kiboli nie na Policję .
   Jak sąsiad oklepie ci maskę idź do kiboli , nie na Policję.
   Znając życie taki z ciebie kozak, że jak sąsiad o północy robi jeszcze grilla pierwszy łapiesz za telefon i kręcisz 997 lub 112.
   Żałosny jesteś.

 2. Bolesławiec i wszystko jasne. Oni nawet rejestracje samochodowe mają DBL ( skrót od debili ). Stan umysłu, zdziczenie totalne i patologia. Ale takie zachowania wynieśli z domów. Piękny rodzice dają przykład. Jak widać myślenie nie jest ich mocną stroną, niestety policji także ponieważ mając broń i nie używając ich do obrony własnej mogło się to dla nich dużo gorzej skończyć. W tym wypadku odstrzeliwując 2 czy 3 agresywnych idiotów było by po sprawie, a przynajmniej poszedłby wyraźny sygnał w eter żeby gówniarze nie czuli się bezkarni.

 3. idioci wymyślili gówniane prawo w Polsce, bezstresowe wychowanie, gówniarz pluje policjantowi w twarz a ten boi się go tknąć żeby później nie odpowiadać , gdzie Policja ma pałki ?.

 4. Niech się Policja przyszykuje na większe zamieszki będzie więcej takich zajść przez Panującą sytuację ludzie też już mają dość nic nie wolno za wszystko karają tylko zapierdalać za miske ryżu żeby inni się mogli bawić

  • Dokładnie 😉 i chciałbym jeszcze przypomnieć jak przez ostatnie dwa lata milicja traktowała ludzi czy to na strajkach, za maseczki bezprawne , blokowali ludziom miejsca pracy czy to restaurację czy dyskoteki , również bez prawnie gdzie wielu takich przedsiębiorców poszło z torbami. Wiele takich akcji było. Naród pamięta i rozlicza opryszków w mundurkach za nasze pieniądze, właśnie w taki chuligański sposób! Ale ja się nie dziwie ludzie mają dość!!

 5. Policja nie może sobie od tak zastrzelić tak jak się wam wydaje nawet w takiej sytuacji z tego mogą być mega kłopoty Policjant ma być zrównoważony nawet w takich ciężkich sytuacjach

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here