Nabór wniosków w ramach inicjatywy lokalnej

7
592

Burmistrz Gminy i Miasta Lubomierz ogłasza nabór wniosków na realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej Gminy i Miasta Lubomierz na I półrocze 2021 r.

 

Termin składania wniosków: do 12 lutego 2021 r. w godzinach pracy Urzędu. Realizacja wniosków: od dnia podpisania umowy do 30.06.2021 r.

  • Ogłoszenie o naborze – pobierz
  • Link do wzoru wniosku i oświadczenia o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych – pobierz

7 KOMENTARZE

  1. Światły zgadzam się z Tobą powinny być progi na górze i na dole wjazdu do rynku, zablokowanie rynku to bardzo dziwna rzecz, po pierwsze ogłaszają Lubomierz jako miasto turystyczne A jak turysta zobaczy że rynek zamknięty to ominie Lubomierz szerokim łukiem, A druga sprawa to sam dojazd służb ratowniczych nie raz byłem świadkiem jak pogotowie dojeżdżał do barierek i stawało albo jechali trawnikiem, strażacy z lubomierza również przyjeżdżali po trawniku chyba z myślą że co to da aby usunęli Ale ostatnio zauważyłem że sobie odpuścili, progi zwalniające to podstawa A nie zablokowany rynek.

  2. do turysta.
    Parkingi to jest duży problem po rewitalizacji ubyło sporo miejsc parkingowych. Miasto utwardziło jeden parking ale jednocześnie przygotowali tam bardzo ciasne miejsca parkingowe.
    ja sam ja wraca po pracy do Lubomierza to zastanawiam się czy będę miał gdzie auto postawić.
    To jest zimą a latem to w ogóle jest z tym problem jak dochodzą turyści.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here