Nabór wniosków w ramach inicjatywy lokalnej

11
1087
fot. archiwum Lwówecki.info

Burmistrz Gminy i Miasta Lubomierz ogłasza nabór wniosków na realizację zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej Gminy i Miasta Lubomierz na I półrocze 2023 r.

 

 

 

Termin składania wniosków: do 16 stycznia 2023 r. w godzinach pracy Urzędu. Realizacja wniosków: od dnia podpisania umowy do 30.06.2023 r.

Link do wzoru wniosku i oświadczenia o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: http://lubomierz.pl/wzory-dokumentow.html

11 KOMENTARZE

  1. Światły zgadzam się z Tobą powinny być progi na górze i na dole wjazdu do rynku, zablokowanie rynku to bardzo dziwna rzecz, po pierwsze ogłaszają Lubomierz jako miasto turystyczne A jak turysta zobaczy że rynek zamknięty to ominie Lubomierz szerokim łukiem, A druga sprawa to sam dojazd służb ratowniczych nie raz byłem świadkiem jak pogotowie dojeżdżał do barierek i stawało albo jechali trawnikiem, strażacy z lubomierza również przyjeżdżali po trawniku chyba z myślą że co to da aby usunęli Ale ostatnio zauważyłem że sobie odpuścili, progi zwalniające to podstawa A nie zablokowany rynek.

  2. do turysta.
    Parkingi to jest duży problem po rewitalizacji ubyło sporo miejsc parkingowych. Miasto utwardziło jeden parking ale jednocześnie przygotowali tam bardzo ciasne miejsca parkingowe.
    ja sam ja wraca po pracy do Lubomierza to zastanawiam się czy będę miał gdzie auto postawić.
    To jest zimą a latem to w ogóle jest z tym problem jak dochodzą turyści.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here