Na terenie gminy Mirsk ma stanąć ponad 50 metrowa wieża telekomunikacyjna

6
1272
wieża telekomunikacyjna nadajnik

W dniu 26 maja 2021 r. burmistrz Mirska wszczął postępowanie administracyjne na wniosek EMITEL S.A., dotyczące ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego.

 

Inwestycją tą ma być „Budowa wieży telekomunikacyjnej Emitel S. A. o wysokości maksymalnej 51,5 m n. p. t. wraz z instalacją radiokomunikacyjną Orange Polska S.A. o nazwie „PJE_Mirsk_Rebiszow/69604”.

Wieża ma stanąć na działce nr 457/2, obręb Rębiszów, gmina Mirsk. Ta zlokalizowana jest zaledwie kilkaset metrów na północny- zachód od boiska sportowego, niemal vis-à-vis świetlicy wiejskiej w Rębiszowie.

6 KOMENTARZE

  1. I za chwilę ciemnogród zacznie prawic o kurach znoszących kwadratowe jajka, o raku mózgu nienarodzonych dziaci, bezsenności, świeceniu w ciemnościach i w ogóle. Za chwilę sami zobaczycie, czas start…….

  2. Wieża będzie stała bliżej cmentarza nowego jak boiska i bardzo dobra lokalizacja a protestować będę tylko przyjezdni z miast tylko zanim zaczną protesty niech podniosą w takiej Jeleniej czy Wrocławiu głowę do góry i zobaczę ile spółdzielni mieszkaniowych dzierżawa dla telekomunikacji dachy bloków gdzie zainstalowane są maszty z antenami.

  3. O mój Boże mam dwie kury które do tej pory znosiły mi kwadratowe jajka teraz jak postawią mi wieżę telekomunikacyjną pewnie zaczną znosić jajowate jajka i co ja zrobię.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here