Na lubomierskim rynku stanęła choinka

11
396
zdjęcie dzięki uprzejmości Pani Karoliny - dziękujemy

Choinka towarzyszy nam od ponad stu lat. Jest symbolem światła, nadziei i życia. Dziś nie wyobrażamy sobie Świąt Bożego Narodzenia bez tego drzewka. To pod nią Mikołaj zostawia prezenty dla grzecznych dzieci.

Po Lwówku Śląskim i Gryfowie Śląskim dziś prezentujemy zieloną, pachnącą lasem choinkę, jaka stanęła na rynku w Lubomierzu. Jeszcze nie jest przyozdobiona, jeszcze nie ma światełek. Te mają znaleźć się na niej już jutro.

Jak wygląda choinka w Lubomierzu? Czy jest ładniejsza od tej z ubiegłego roku? Zachęcamy do spaceru po lubomierskim ryku i przekonania się na własne oczy.

zdjęcie dzięki uprzejmości Pani Karoliny – dziękujemy

11 KOMENTARZE

  1. * Zachęcamy do spaceru tylko w godzinach przedpołudniowych, ponieważ wieczorem nawet nie ma możliwości wyjścia na spacer po Lubomierzu, bo nie ma czym oddychać. Dym, smród jest nie do zniesienia. PRZYKRE

  2. G K Ludzie idą Święta cieście się radujcie. Przestańcie narzekać jest zimno przecież ludzie muszą palić w piecach to i dym musi lecieć. Mamy choinkę nasz Lubomierz taki piękny. Pozdrawiam mieszkanka.

  3. Idą święta, cieszycie się bo dostajecie bony,talony, w urzędach szkołach, a stać was na zakupy ,przeznaczyli byście to dla ludzi potrzebujących wstyd,tylko że wy wstydu nie macie ,to do was urzędników i nauczycieli.

  4. Człowieku ja nie pracuje w urzędzie czy szkole. Więc żadnych bonów nie mam. Ciężko pracuje. A może co nie którzy wzięli y się za robotę a nie tylko narzekali i rękę po wszystko wyciągali.G K

  5. Przepraszam Panią,urzędników i nauczycieli dają to biorą ,to główne ģłowy tak jak w szkole czy urzędzie decydują o dodatkach i prezentach,widocznie dobrze myślą.

  6. Choinka to symbol a nie pokaz kto bardziej bogaty albo kogo na co stać. Spotkajmy się wszyscy 15 na Lubomirskim rynku bez znaczenia ile kto posiada, gdzie pracuje i czy jest stąd.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here