Motocyklistka zderzyała się z jeleniem.

11
4050
pogotowie szpital ambulans
zdjęcie poglądowe

W sobotnie popołudnie doszło w regionie do kolejnego wypadku z udziałem motocyklisty. Na miejscu pogotowie, straż pożarna i policja. 

 

W sobotę 10 czerwca około godziny 15. na drodze pomiędzy Janówkiem a Rząśnikiem doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. 

 

Jak informuje rzecznik prasowy Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze motocyklista zderzył się z jeleniem. Na miejscu są wszystkie służby. 

Aktualizacja

Pacjentka w stanie dobrym, stabilnym, transport do SOR Jelenia Góra – wyjaśnia rzecznik prasowy Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze 

11 KOMENTARZE

 1. Ciekawe kto przekroczył prędkość, jeleń czy motocyklistka. Pewnie oboje, dlatego według niektórych zdarzył sie wypadek, gdyby nie to, jeleń ustąpił by miejsca i kiwnął głową na dzień dobry.

  • Dlaczego zawsze kiedy dochodzi do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty/tki to ludzie od razu zakładają że została przekroczona prędkość? ‍♀️ A może po prostu był to całkowity przypadek, jeleń przebiegał przez drogę, a motocyklistka akurat tamtędy przejeżdżała. Nie od dzisiaj wiadomo, że dzikie zwierzęta w takich sytuacjach się nie zatrzymują tylko szarżują. Tak też było w tym przypadku. Może lepiej żeby niektórzy trzymali się zasady, nie wierz, to nie komentuj….

 2. Niestety w tamtym miejscu zarządca zapomniał o bezpieczeństwie. Trawa na poboczu po pas, krzaki z za rowu wchodzą nad jezdnię- co skutkuje brakiem widoczności a co za tym idzie czasu na reakcję. A droga wąska i kręta w tym miejscu.
  Współczuję poszkodowanej. LWG

   • Nie jest. Widziałam film że zdarzenia i proszę mi wierzyć nie było czasu na jakąkolwiek reakcje. Oprócz tego pytanie brzmi co dla Pana/Pani oznacza powoli? Ponieważ z tego co mi wiadomo była to droga o wiele wyższej dozwolonej prędkości niż ta , z którą poruszała się motocyklistka. Także żeby nie było wątpliwości że wchodziła tu w grę brawura lub brak rozsądku. Kolumna kilku motocykli turystycznych poruszała się wręcz w tempie “spacerowym” w dodatku pod górę.

 3. Witam, jestem motocyklistką poszkodowaną w tej kolizji. Dziękuję wszystkim, którzy w tym momencie znaleźli się na miejscu i pomogli, wykazując olbrzymią życzliwość. Tym, którzy próbują oceniać, ulegają stereotypom i złośliwie komentują nie życzę takiej “przygody”. Pozdrawiam

 4. Witam, jestem motocyklistką poszkodowaną w tej kolizji. Dziękuję Wszystkim, którzy w tym momencie znaleźli się w tamtym miejscu i udzielili mi pomocy, wykazując się życzliwością, człowieczeństwem i profesjonalizmem. Tym, którzy ulegają stereotypom., tak łatwo oceniają, a nawet drwią, nie życzę przeżycia takiej przygody. Pozdrawiam

 5. Myśle, że większość tych komentarzy dotyczy raczej sposobu myślenia(proszę że taknapiszę czytać między wierszami). Faktem jest że nie pokoszone i wąskie drogi przyczyniaja sie do wielu wypadków i nie zawsze to jest predkość. Czasem sa to nagłe sytuacje na drogach a stan drogi i jej obrzeży nie pozwala na sensowną reakcję kierującego. Dla mnie jest straszne sadzenie krzaków i drzew przy drogach. To brak wyobraźni. I jak tutaj możemy coś zrobic, tak na zwierzęta nie mamy wpływu. Dużo zdrówka poszkodowanej życzę.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here