Motocyklem uciekał przed policją. Nie miał uprawnień i był po narkotykach

19
1196

Niezatrzymanie się do kontroli drogowej, którą zamierzają przeprowadzić policjanci lub inne osoby uprawnione do tego, w myśl obowiązujących przepisów stanowi przestępstwo zagrożone karą nawet do 5 lat więzienia. Najwidoczniej niektórzy kierowcy nie zdają sobie z tego sprawy, ponieważ podejmują próby ucieczki, które i tak najczęściej kończą się zatrzymaniem przez mundurowych i tylko potęgują negatywne konsekwencje wyciągane wobec uciekinierów. Przekonać się o tym mógł motocyklista zatrzymany przez funkcjonariuszy z Lubania, którego po pościgu złapali policjanci.

 

Do zatrzymania 37-letniego motocyklisty doszło na terenie powiatu zgorzeleckiego. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Leśnej, w powiecie lubańskim, podczas nocnej służby na terenie miasta zauważyli jadący z naprzeciwka motocykl, którego kierowca na widok oznakowanego radiowozu gwałtownie przyśpieszył i zaczął uciekać. Policjanci natychmiast ruszyli zanim w pościg.

Pomimo nadawania wyraźnych sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych do zatrzymania, motocyklista nie zamierzał poddać się policyjnej kontroli. Po przejechaniu kilkunastu kilometrów kierujący jednośladem zjechał na drogę szutrową, a następnie przejechał przez tory kolejowe, gdzie stracił panowanie nad pojazdem. Mężczyzna próbował jeszcze uciekać pieszo wzdłuż torowiska, jednak funkcjonariusze obezwładnili go i zatrzymali.

Zachowanie 37-latka wskazywało, że może znajdować się pod wpływem narkotyków. Fakt ten potwierdziło badanie narkotesterem, które wykazało obecność w jego organizmie substancji psychotropowych. Dodatkowo od motocyklisty pobrano krew do badań.

W trakcie czynności okazało się również, że nie posiadał on uprawnień do kierowania jednośladem. Teraz za niezatrzymanie się do kontroli oraz jazdę pod wpływem środków odurzających zatrzymany będzie odpowiadał przed sądem.

 

KPP w Lubaniu asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

19 KOMENTARZE

 1. Ty twój szacunek to mi koło h…. Lata , żal ci d…. Ściska że potrafię to czego ty do końca swoich nudnych dni się nie nauczysz , ten komentarz kieruje do wszystkich takich jak ty -mam gdzies to czy mnie ktoś szanuje czy nie ,mam gdzieś to co omnie mówią i ogólnie IO w mam wy…… ,na wszystko ,spływa to pomnie jak po kaczce ……,roztargnienie hahahha ,depresja i siwe włosy ,społeczny ben zero sciem ,no wypoc coś jeszcze ja chętnie przeczytam hahhahah

  • Gdybyś miał to gdzieś to byś się tak nie pocił przy wystawianiu komentarza. Nie mam szacunku do ciebie jak zresztą wiele osób, ale mam tylko nadzieję że wkoncu dopadnie cie sprawiedliwość i zajmą się tobą odpowiednie służby. Co potrafisz czego inni nie potrafią? Ćpać, szaleć motorem bez uprawnień, kombinować? Tak to ci wychodzi najlepiej.

 2. Hahahha, jak masz iq buraka cukrowego i nie potrafisz zrozumieć tego co napisałem to twój problem ,tak to jednak prawda ja narkotyki wypocić mogę zato ty kur…..stwa i patointeligencji nie dasz rady taki już masz harakerem tego nie nazwę raczej brakiem ale przyjmijmy styl smutnego życia , sumując teraz mam podwójnie wy ….. ,w wirtualnego spoleczniaka

 3. Jeszcze jedno ,nie każdy musi mnie lubić ,nie jestem zupa pomidorową , zresztą większość takich jak ty nie lubi samych siebie .Myślę że nasza dalszą konwersacja nie ma żadnego sensu merytorycznego ,albowiem egzystujesz w zbyt płytkim brodziku intelektualnym ,anonimowy kozaku ,

  • Ja nie lubię zupy pomidorowej. Więc nie każdy musi ją lubiec. Z tobą konwersacja nie ma sensu. Jesteś dnem i tyle. Mam wiele osiągnięć na swoim koncie a ty? Czym się pochwalisz? Narkotyki, kradzieże, dilowanie,jazda bez uprawnień, brak perspektyw, brak własnego życia, brak rodziny, brak rozsądku i wiele wiele innych braków. Takich powinno się izolować od normalnie egzystującego społeczeństwa.

 4. Wielkie umysły obgadują idee, średnie -wydarzenia ,a mikroskopijne -innych ,gorszego przyg…pa jak ty chyba niema anonimowy zesr……ny ośle z nie skończonym wykształceniem podstawowym ,widzisz ja mam jakieś osiągnięcia ,perspektywy jak najbardziej ,rodzinę większą niż myślisz ,sory ty nie myślisz a dnem to musi być twoja st. …ra ,bo jak można takie coś jak ty przy pierwszej kąpieli nie u…. pić ,napisz kim jesteś chętnie porozmawiam z tobą na żywo ,tylko że jesteś zwykłym tchórzem więc?…..,nie scieraj się dalej bo ci ostatnia a zarazem jedyna szara komórka eksploduje ją itak mam takich jak ty w …..

  • A skąd wiesz jakie mam wykształcenie? Jeśli chcesz wiedzieć to mam wyższe wykształcenie, ale to nie jest ważne kiedy rozmawia się na pewnym poziomie. U ciebie nie ma czegoś takiego jak rozmowa na poziomie, niestety reprezentujesz klasę nawet nie średnią, ciężko jest to określić kiedy się opisuje wyrzut społeczeństwa pochadzacy z w miarę ogarniętej rodziny, ale to nie ich wina że mają typową czarną owce. Do pisania komentarzy mam wrażenie że korzystasz z pomocy przedszkolaków, chociaż myślę że to dla tej grupy też byłoby obrazą.Myslalem ze trochę jesteś mądrzejszy ale jednak nic się nie zmienia… No trudno niektóre śmieci się poddaje recyklingowi, niektóre utylizuje, inne są przesuwane z kąta w kąt żeby nie przeszkadzały , a niektore rozkładają się w ziemi.

 5. Wykształcenie wyższe hahaha , nooo ok. Wkoncu papier to papier ,który można kupić …, Nieważne , wiem kim jesteś ,jesteś benkowa płeć żeńska ,pusta jak bęben rolling Stones (ów) i w dodatku mitomania, jest u ciebie zaawansowana ,posłuchaj ty wykształcona laf…do , abstrahując od altreistycznych sofizmow metafizycznego piętyzmu,twoja symbioza załamuje się w punkcie krzywej do adekwatnej. Percepcja mojej mentalności nie obliguje mnie do dalszej konwersacji z tobą,biorąc pod uwagę wizualne aspekty tej kwestii, weź sobie swoje wykształcenie wyższe (papier) siądź na środku łąki i spróbuj zrozumieć wypowiedź wyrzutka społeczeństwa , po zasadniczej szkole zawodowej i niepełnym średnim ,dzieciaku wiatru i pyłu -tum…nie 😉 ,długo byś myślała bo akurat to jest to co sprawia ci wielki ból i gniew który anonimowo wyrzucasz na takim właśnie poziomie ,level zero ….hahahhahaha

 6. Miałem już nie pisać.Ogólnie jestem człowiekiem cierpliwym. Jeśli chcesz mogę być święto…liwą anetką z Radoniowa, jutro mogę być swieto… bliwą Jessicą z Pieńska,Kasią z Lesnej a pojutrze Anią z Zielonego wzgórza jeśli to przyniesie ci spokoj.mnie nie interesują Twoje patologiczne znajomości, które podejrzewam mają ułamany ząb od otwierania piwa bo nikt szanujący się i mający wartość dobrowolnie nie zadaje się z takim typem jak ty więc “szacunek” dla “koleżanek” nie obchodzi mnie z kim się bujasz dopóki nie zagraża to mojej rodzinie i bliskim. Moim obowiązkiem jako głowy rodziny jest zapewnienie im bezpieczeństwa. Kiedy dookoloa są m. in. takie osoby tego bezpieczeństwa nie ma. Brawura, agresja, tłuczone butelki nocą to jest to co w 21 wieku słyszy się kładąc się spać. To trzeba eliminować. Kiedyś kolego można było się ustawić “Dać sobie po razie” każdy rozchodził się do domów i po problemie. Teraz tanksztele są zbyt dobrze oświetlone więc po co komu kłopoty. A i druga sprawa, szacunek do żywych można mieć ale nie każdy na to zasługuje, ale uważam że tym którym świeci już wieczne Słońce szacunek się należy. Rozchodzimy się do domów. Piateczka

 7. Nie ,no jestem pod wrażeniem twoich spostrzeżeń i uwag ,tak ,tak ,ja patologia ,okej ale ciebie i twojej głupoty i tchórzostwa nie jestem w stanie podsumować ,czysty przykład zawracania kijem Wisły ,sto procent przyg….p ,nara kim kolwiek nie jesteś

 8. A i trzecia sprawa co do szacunku ,akurat to czy mnie szanujesz czy nie to mi zwisa jak kilo kitu na agrafce jak już wspomniałem ,ja ciebie szanuje dlaczego by nie ,więc ?jaki morał imbec…..u z tego ? Prosty -moje życie ,mój wybór a ciebie to powinno h…. Interesować mnie czyjeś życie i czy ktoś jest taki nie inny ,nie obchodza mnie twoje morały to głupi pusty bełkot który nic nie wnosi ,zero takie jak ty ,teraz masz to wytłumaczone jasno ,chociaż to co dla mnie jasne ty będziesz rozkminial (ała) długo bo zamiast mózgu masz troty.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here