Modne komplety damskie na jesień

0
370
grafika: freepik.com OM

Czasami każda z nas staje przed szafą i rzuca magiczne: „nie mam w co się ubrać”. Czasem dzieje się tak, ponieważ mimo, iż mamy sporo ciuchów okazuje się, że żaden sweterek nie pasuje do spódniczki albo koszulka do spodni. Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu? Tak! Wystarczy, że w Twojej szafie pojawią się komplety damskie, czyli zaprojektowane razem zestawienia spódniczki/spodni i bluzki.

 

Spódnica i marynarka – niekoniecznie garsonka

Zestawienie spódnicy i marynarki od razu w głowie nam się kojarzy z garsonką. Jednak obecnie coraz więcej kompletów damskich odchodzi od tych sztywnych ram. Na przykład sklep fasardi.com prezentuje eleganckie, ale także codzienne zestawienia spódnica – marynarka, które będą idealnie pasować nie tylko jako stylówka do pracy, ale też na wyjście do kina czy na kawę z przyjaciółką. Coraz modniejsze stają się także połączenia spódnica – sweter. Dzięki takim zestawieniom zaprojektowanym z myślą o utrzymaniu jednorodnej stylistyki zyskujesz coś więcej niż tylko fajny ciuch – zyskujesz wiele godzin, które poświęciłabyś na poszukiwanie idealnego sweterka do tej konkretnej spódniczki.

Kombinezony wyższej klasy, czyli komplety damskie ze spodniami

Kilka sezonów temu bardzo modne stały się jednoczęściowe kombinezony – spodnie zszyte z koszulką. Były w wersjach eleganckich, sportowych, lekkich letnich czy grubszych zimowych. Miały jednak jedną zasadniczą wadę – podczas korzystania z toalety trzeba było „rozebrać się do rosołu”. Projektanci mody wyszli więc naprzeciw kobietom i stworzyli kombinezony idealne – komplety damskie bluzka i spodnie, które po założeniu komponują się jakby były ze sobą zszyte. Zachowujemy styl kombinezonu, jednocześnie zyskując wygodę użytkowania!

Dzianinowe komplety damskie

Kobiety oprócz pięknego wyglądu kochają także wygodę. Dlatego też wielu projektantów mody stawia na miękkie materiały, które pozwalają stworzyć eleganckie kreacje, które jednocześnie będą elastyczne i wygodne. Takimi materiałami są przede wszystkim różnego rodzaju dzianiny. W odróżnieniu od innych tkanych materiałów są one robione jak na drutach. Dzięki temu zyskują niezwykłą rozciągliwość oraz miękkość. W przypadku bardzo drobnych splotów nie jest to do wyłapania ludzkim okiem, przez co komplet prezentuje się jeszcze lepiej. Wśród takich kompletów można znaleźć klasyczne dresy, eleganckie ołówkowe spódnice z bluzkami czy spodnie i swetry.

Komplety damskie na jesień

Może nam się wydawać, że komplety damskie to zestawienia, które będą dobrze wyglądać późną wiosną czy latem. Jednak jeśli weźmiemy pod uwagę materiał, z jakiego są wykonane, okaże się, że sprawdzą się one też jesienią czy zimą. Ochładzająca się aura wymaga od nas cieplejszego ubioru, który ochroni nas przed przeziębieniem, wtedy też lepiej zainwestować w komplety z dzianiny, dresówki czy weluru. Są to bowiem tkaniny, które doskonale poradzą sobie z pierwszymi chłodami i zapewnią nam przyjemny, ciepły dotyk na ciele. Niektóre zestawienia będą też dobre na zimę. Zwłaszcza jeśli kupimy zestaw spodnie + sweter.

-/Materiał partnera/-Om

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here