mł. insp. Jarosław Baran p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim

6
797
mł. insp. Jarosław Baran p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim (fot. Policja Lwówek Śląski)

Od soboty obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim pełni młodszy inspektor Jarosław Barana dotychczasowy Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze.

 

Jak już informowaliśmy, 25 lutego br. Komendant Powiatowy Policji w Lwówku Śląskim inspektor Jacek Bandyk pożegnał się z policjantami i pracownikami lwóweckiej komendy, w związku z zakończeniem służby w Policji.

Rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu nadinspektora Dariusza Wesołowskiego, powierzenie pełnienia obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim przypadło młodszemu inspektorowi Jarosławowi Baranowi, dotychczasowemu Pierwszemu Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze. – wyjaśnia sierż. Olga Łukaszewicz z lwóweckiej policji.

Czy zmiana szefa policji pociągnie za sobą zmiany kadrowe w naszej policji a przede wszystkim czy wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w powiecie, o tym zapewne przekonamy się już wkrótce.

6 KOMENTARZE

  1. Do Anonima jeszcze raz przypominam w dniu dzisiejszym KPP w Lwówku Śl.przyjmie 20 lub 30 osób zapraszamy proszę przynieść dokumenty i już za 30 lat będziesz EMERYTEM .Zapraszamy

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here