Mirsk: Zatrzymana para oszustów

6
4351

Policjanci Komisariatu w Gryfowie Śląskim oraz posterunku w Mirsku w trakcie prowadzenia czynności w sprawie oszustw przy sprzedaży biletów na koncerty uzyskali informację, iż sprawcy mogą przebywać w jednym z mieszkań na terenie Mirska.

 

Funkcjonariusze postanowili sprawdzić wskazany adres. Mimo pukania przebywające w środku osoby nie chciały otworzyć drzwi. Dlatego też policjanci postanowili wejść „siłowo” do mieszkania wyłamując zabezpieczenia. W mieszkaniu zastali 29 letnią kobietę oraz 32 letniego mężczyznę mieszkańca powiatu zgorzeleckiego.

Jak się okazało i kobieta, i mężczyzna poszukiwani byli listami gończymi celem odbycia kar pozbawienia wolności w zakładach karnych. Dodatkowo okazało się że zatrzymanych poszukuje wiele jednostek policji z całego kraju między innymi do prowadzonych spraw oszustw i kradzieży.

Policjanci w trakcie przeszukania mieszkania ujawnili dużą ilość kart telefonicznych, telefonów, dowodów osobistych na róże osoby oraz dużą ilość kart bankomatowych na różne osoby.

Zatrzymane osoby zostały przekazane służbie więziennej i osadzone w Zakładach Karnych, zaś policjanci pionu dochodzeniowego pod nadzorem prokuratora będą ustalać szczegółowo wszystkie okoliczności dokonanych przez 29 letnią kobietę i 32 letniego mężczyznę szeregu przestępstw.

 

-/ asp.szt. Mateusz Królak, Policja Lwówek Śl /-

6 KOMENTARZE

  1. Jak zwykle Mirsk . Wystarczy przejechać się po miasteczku wieczorem… jak nie ćpuny czy pijaczki to szemrane osobniki. Garstka takiej patoli psuje opinie wielu porządnym ludziom mieszkającym tam. Ludzie weźcie się za nich bo mimo że macie ładne córki to nikt tam nie będzie chciał mieszkać w dłuższej perspektywie 🙂

  2. Brawa dla policji, oby szybko nie wyszli. Brawa dla Pana Kamila, włamali mi się do garaży i okradli sprawę prowadził Pan Kamil, po kilku dniach sprawcy zostali złapani. Życzę dalszych sukcesów.

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here