Michał Szpak zaśpiewa podczas LLA

5
1337

Gwiazdą pierwszego dnia Lwóweckiego Lata Agatowego 2020 będzie wokalista, który od pięciu lat podbija serca publiczności nie tylko w kraju, ale także i na świecie.

 

Michał Szpak na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2015 zdobył SuperPremierę. W maju 2016 r. reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie z piosenką „Color Of Your Life” zdobył trzecie miejsce w głosowaniu publiczności. Na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2016 – wokalista z utworem „Byle Być Sobą” otrzymał Super Jedynkę w kategorii Super Artysta oraz wywalczył bardzo prestiżową główną nagrodę opolskiego Festiwalu – GRAND PRIX PUBLICZNOŚCI. Hitowy album Michała „Byle Być Sobą” jesienią 2018 pokrył się Podwójną Platyną!

 

koniecznie przeczytaj
Lwóweckie Lato Agatowe zostało odwołane

5 KOMENTARZE

  1. Alojz…. a może sam wystąpisz…. nie trzeba będzie żadnej innej gwiazdy, bu zapewne ty ich przyćmisz!!!! Ciesze się, że wreszcie u nas wystąpi ten młody utalentowany człowiek, oczywiście mówię o panu Szpaku….

  2. Nareszcie, utalentowany. charyzmatyczny, wyjatkowy,
    niepowtarzalny Artysta na naszym terenie, Wielkie dzieki,,, Ze miasto zaprosilo tego wyjatkowego nadzego polskiego Artyste, Jego koncerty to magia, Ci co byli, to wiedza, A ci co nie byli niech ida i posluchaja, a pozniej niech komentuja,,Napewno szczena opadnie wam. Wielki Artysta Polskiej sceny muzycznej.,Michal Szpak,

NAPISZ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here